CeraVe Hydratační micelární voda 295 ml

Kosmetika

Značka: CERAVE
Micelární voda 3v1 čistí pleť a odstraňuje přebytečný maz, odstraňuje make-up a hydratuje. Ultra jemná formule účinně čistí, a přitom nenarušuje kožní bariéru.
NAVÍC CeraVe Hydratační mléko 88,7 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC CeraVe Hydratační mléko 88 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
229

O produktu

50119814

Micelární voda 3v1 čistí pleť a odstraňuje přebytečný maz, odstraňuje make-up a hydratuje. Ultra jemná formule účinně čistí, a přitom nenarušuje kožní bariéru. Je obohacena o 3 esenciální ceramidy a niacinamid pro zklidnění pleti. CeraVe Hydratační micelární voda je vhodná také k odlíčení citlivých očí. Jemně odstraní řasenku bez podráždění. Byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology. Je nekomedogenní a neobsahuje parfemaci.

Výsledek:

  • účinně čistí pleť bez narušení kožní bariéry
  • pleť je čistá, hydratovaná a zklidněná
  • vhodná i k odlíčení citlivých očí

Složení

Jemná formule je obohacena o 3 esenciální ceramidy a niacinamid. Bez parfemace.

Použití

Dobře protřepejte. Navlhčete vatový tampon. Pro odstranění make-upu z očních partií: Tampon několik vteřin podržte na zavřených očích, poté jemně setřete, netřete. Pro vyčistění pleti a odlíčení obličeje: Tamponem jemně stírejte pleť, dokud zcela neodstraníte make-up a nečistoty. Používejte ráno a večer.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.