CeraVe

  (34)
CeraVe

CeraVe, značka vyvinutá pro suchou a křehkou pokožku

Značka amerického původu byla vyvinuta v roce 2005 ve spolupráci s dermatology a patří mezi nejvíce dynamicky rostoucí značky lékáren. Za jejím úspěchem stojí jednoduchý, a přitom vysoce účinný koncept. Díky unikátnímu spojení komplexu aktivních látek a patentované technologii MVE® zajišťuje optimální ochranu kožní bariéry, okamžitou i dlouhodobou výživu a hydrataci. CeraVe nabízí kompletní řadu přípravků péče o pleť a pokožku, jejichž cílem je nabídnout vhodnou péči lidem, které trápí suchá a křehká pokožka náchylná k popraskání.

CeraVe. Objevte celodenní hydrataci pokožky s ceramidy.

Technologie CeraVe

Přípravky CeraVe obsahují komplex 3 přírodních ceramidů, přirozeně obsažených v pokožce, které se díky MVE® technologii postupně uvolňují do pokožky. Tato patentovaná struktura, využívá olejové a vodní báze pro dlouhodobé působení uvnitř vrstev pleti. Spolu s dalšími látkami jako například kyselina hyaluronová nebo niacinamid zajišťují naše produkty dlouhodobou hydrataci, vyživují a podporují odolnost suché, křehké nebo vysušené pokožky.

CeraVe. Suchá až velmi suchá pokožka.
CeraVe. Normální až mastná pokožka se sklonem k akné.
CeraVe. Normální až suchá.
CeraVe Suchá pleť obličeje a očního okolí.
CeraVe Suchá až hrubá pokožka.
CeraVe péče o pokožku rukou

Textury, které si vás získají

Přípravky jsou neparfemované a nekomedogenní, vhodné i pro citlivou pleť. Mají jemnou texturu, která se velmi rychle vstřebává a nezanechává žádný film na pokožce.

Krémy, mléka a gely, které si zamilujete pro jejich praktičnost, dostupnost a možnost použít bez omezení. To je CeraVe.


Seřadit podle

CeraVe

Kosmetika pro podporu obnovy ochranné kožní bariéry. CeraVe obsahuje směs 3 ceramidů přirozeně se vyskytujících v pleti: ceramid 1, ceramid 3 a ceramid 6-II. Navíc obsahuje také cholesterol, mastné kyseliny a phytosfingosin. Tyto složky působí synergicky k udržení optimálního stavu kožní bariéry.

Technologie CeraVe

Unikátní patentovaná struktura produktů CeraVe: ve vrstvách multivesikulární emulze (MVE), kde se střídají olejové a vodní fáze, jsou obsaženy pleti vlastní ceramidy 1, 3 a 6-II, mastné kyseliny a phytosfingosin. Tato struktura umožňuje, že se aktivní látky uvolňují postupně. S kombinací aktivních látek, ceramidů a technologií MVE, CeraVe uvedlo tři hlavní produkty - hydratační krém, hydratační mléko a hydratační čisticí emulzi.

CeraVe dnes

CeraVe nabízí kompletní řadu přípravků péče o pleť, která byla vyvinuta pod dohledem dermatologů. Jejich cílem je nabídnout řešení lidem, které trápí suchá, popraskaná a křehká pokožka. Přípravky CeraVe pomáhají zlepšit funkci kožní bariéry, zvýšit hydrataci pokožky a stimulovat další syntézu lipidů.