Dentální hygiena

VITAMMY Symphony sonický zubní kartáček černý

Značka: VITAMMY

Sonický zubní kartáček VITAMMY Symphony nabízí 5 režimů čištění a až 82 000 pohybů hlavy za minutu. Vydrží až 45 dní na jedno nabití.

Varianty produktu
879
Doprava zdarma

O produktu: VITAMMY Symphony sonický zubní kartáček černý

50136223

Úvod

Vyměňte manuální kartáček za ten elektrický a nechte pokročilou sonickou technologii, aby se důkladně postarala o čistotu vašich zubů včetně efektivního odstranění plaku a bakterií. Zubní kartáček VITAMMY Symphony nabízí 82 000 pohybů hlavy za minutu bez nepříjemných vibrací v ruce – jeho hlasitost je do 65 dB, což zaručí menší vibrace krytu a příjemnější pocit při čištění. VITAMMY Symphony nabízí pět režimů čištění pro různé potřeby ústní hygieny. Navíc díky zabudovanému časovači vám pohlídá ideální dobu čištění – kartáček vás vždy po 30 sekundách upozorní, že je čas přesunout se do další části úst.

Nepřekonatelná výdrž baterie

Inovativní baterie vám umožní používat zubní kartáček na jedno nabití až 45 dní (za předpokladu, že si zuby čistíte dvakrát denně po dobu 2 minut). Dobíjí se pomocí USB indukční nabíječky, která je součástí balení. Díky USB portu můžete ale také nabíjet pomocí běžných power bank, což zajisté oceníte na cestách. Pohodlí použití bylo spojeno s jedinečným vzhledem, který skvěle zapadne do každé koupelny. Kartáček je vysoce voděodolný, můžete si tak zuby čistit bez omezení ve vaně nebo sprše, a také jej snadno čistit.

Hlavní vlastnosti:

  • sonický zubní kartáček s 82 000 kmity za minutu
  • vhodný pro děti i dospělé
  • 5 režimů čištění
  • tvarovaná hlavice usnadňuje přístup k zadním zubům
  • až 45 dní na jedno nabití
  • indukční USB nabíjení

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.