Alete BIO Příkrm mrkev + smetana + rýže + krůta 10m+ 220 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Hotový masozeleninový příkrm, určený pro děti od 10. měsíce. Obsahuje jód. Bez konzervantů a aromat.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111179

Hledáte chutný, a přitom zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Alete Bio mrkev na smetaně s rýží a krůtím masem chutná jak malým, tak větším strávníkům. Neobsahuje žádná barviva, konzervační látky, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr*. Obsahuje naopak jód, který napomáhá normální funkci štítné žlázy. Příkrm je určen pro děti od 10. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. * Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Hlavní vlastnosti:

  • hotový masozeleninový příkrm s rýží pro děti od 10. měsíce
  • mrkev na smetaně s rýží a krůtím masem
  • obsahuje jód důležitý pro podporu funkce štítné žlázy
  • bez obsahu barviv, aromat a konzervantů
  • praktické balení, stačí jen zamíchat a ohřát

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Používejte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte. Neotevřené balení skladujte do max. 25 °C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7 °C) a spotřebujte do 2 dnů.

Složení:

Mrkev* 40 %, voda, rýže* 13,2 % (voda, rýže), krůtí maso* 8,4 %, smetana2,8 %, rýžová krupice*, cibule*, škrob*, řepkový olej*, jodizovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), slunečnicový olej*, petržel*.

*z ekologického zemědělství, BIO certifikační autorita: DE-ÖKO-003

Upozornění:

Neotevřené balení skladujte do max. 25 °C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7 °C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.