Novinky

 • Strie na břiše. Jak vznikají a co na ně funguje?

  Strie na břiše se mohou objevit z mnoha důvodů a umí nás pěkně potrápit. Je možné se jich nadobro zbavit a jaké přípravky nám mohou pomoci? Na tyto i další otázky jsme se zaměřili v tomto článku.
  Strie na břiše. Jak vznikají a co na ně funguje?
 • Artróza u psa – příznaky a léčba

  Artróza je onemocnění kloubů způsobené opotřebením kloubní chrupavky a u psů je relativně běžná. Bohužel se netýká jen psích seniorů, ale může se objevit i u mladších zvířat, protože některá psí plemena mají ke kloubním problémům sklony. Jak poznat, že vašeho parťáka trápí bolest kloubů a jak o něj pečovat, aby s vámi mohl co nejdéle žít naplno? 
  Artróza u psa – příznaky a léčba
 • Kartáče na vlasy. Který je pro vás ten nejvhodnější?

  Přemýšlíte o pořízení nového kartáče na vlasy, ale nejste si jistí, který pro vás bude nejvhodnější? Nejste v tom sami. Na trhu najdete několik tipů kartáčů, avšak při koupi je potřeba zohlednit především typ vašich vlasů a vlastnosti vybraného kartáče.
  Kartáče na vlasy. Který je pro vás ten nejvhodnější?
 • Maso u diabetiků. Jak vybírat a na co si dávat pozor?

  Názvy cukrovka i diabetes mellitus odkazují svými slovy na nadměrnou hladinu cukru v krvi, což je jeden z hlavních rysů této nemoci. Na rozvoji diabetu se však kromě sladkostí a dalších zdrojů rychlých cukrů významně podílejí i některé tuky, které můžeme ve zjednodušení označit jako „nezdravé“. Jaká jsou rizika nadměrného příjmu tuků při cukrovce? Které typy masa raději omezit? A jak je to...
  Maso u diabetiků. Jak vybírat a na co si dávat pozor?
 • Pěna, olej nebo gel? 5 tipů na odličovací přípravky

  Hledáte přípravek na odlíčení, který vás dokonale zbaví make-upu, vyčistí vaši pleť a nebude ji zbytečně zatěžovat? V tomto článku jsme se zaměřili na přípravky určené k odličování pleti. Poradíme vám, jaký odličovač je pro váš typ pleti ten pravý a doporučíme pár osvědčených tipů.
  Pěna, olej nebo gel? 5 tipů na odličovací přípravky
 • Vlasová péče po zimě. Jak oživit vlasy před jarem a létem?

  Se začínajícícím slunečním jarem a létem je nejvyšší čas zaměřit se na péči o vaše vlasy. Po zimních měsících, které pro naše kadeře znamenaly neustálý boj s chladem a větrem, je důležité jim vrátit ztracenou vitalitu a připravit je na výzvy, které je v letních měsících čekají. V tomto článku se podíváme, jaké produkty při péči o unavené vlasy zvolit a jak bychom se o ně měli starat.
  Vlasová péče po zimě. Jak oživit vlasy před jarem a létem?
 • Nejlepší jarní nehty: Které barvy budou in v roce 2024?

  S příchodem jarního počasí přichází i chuť na změnu, ať už v podobě obnovy šatníku anebo jen změny v líčení či barvy nehtů. Na jaře 2024 budou v manikúře in nude barvičky, ale také barva Peach Fuzz, pastelové barvy i zvířecí vzory.
  Nejlepší jarní nehty: Které barvy budou in v roce 2024?
 • Zaostřeno na muže: TOP produkty, které stojí za vyzkoušení

  I když se může zdát, že mužská pleť nepotřebuje extra péči, opak je pravdou. Navíc muži mají mnohdy odlišné potřeby v péči o pokožku ve srovnání s ženami, a proto je důležité, aby si každý individuálně vybral přípravky odpovídající jeho konkrétním potřebám a preferencím.  V tomto článku představíme produkty pro muže, které ocení nejenom oni, ale i jejich drahé polovičky.
  Zaostřeno na muže: TOP produkty, které stojí za vyzkoušení