Novinky

 • Zdravé opalování – proč dát přednost opalovacím krémům s přírodními UV filtry?

  Slunečné počasí letních měsíců nás přímo vybízí k tomu, abychom trávili co nejvíce času venku. Přestože nám sluníčko přináší radost a zlepšuje náladu, neměly bychom zapomínat na ochranu naší pokožky. Které přípravky zvolit, aby vaše pokožka byla spolehlivě chráněná a zároveň hýčkaná i hydratovaná tím nejlepším možným způsobem? 
  Zdravé opalování – proč dát přednost opalovacím krémům s přírodními UV filtry?
 • Krásná pleť z pohodlí domova? Multifunkční přístroje jsou trendem, který si zamilujete

  Přemýšlíte, jakou péči o pleť zvolit, aby působila zdravým a mladistvým dojmem? Nechcete přitom obětovat hodně času ani utrácet v kosmetickém salonu? S příchodem multifunkčních přístrojů pro péči o pleť se otevírají dveře do světa krásy a zářivé pleti v pohodlí vašeho domova. Tato zařízení v sobě spojují nejnovější technologie a osvědčené metody, a pomohou vám šetrně a efektivně dosáhnout vysněných...
  Krásná pleť z pohodlí domova? Multifunkční přístroje jsou trendem, který si zamilujete
 • Zánět spojivek u kočky a psa

  Zarudlé či zalepené oči, svědění a pálení – to jsou běžné příznaky zánětu spojivek, které můžete pozorovat i u svého pejska nebo kočičky. Co si se zánětlivými očními obtížemi domácích mazlíčků počít, jak je léčit, kdy se vydat k veterináři a jak podávat zvířatům oční léky? Všechny důležité informace jsme pro vás shrnuli do následujícího článku.
  Zánět spojivek u kočky a psa
 • Letní koupání a péče o uši psů

  Osvěžující ochlazení v rybníku je v horkém létě pro pejsky, ale i jejich páníčky, vítanou aktivitou. Jaká rizika může koupání znamenat pro pejska, speciálně pro jeho uši? Přečtěte si v novém článku na Dr. Max VET.
  Letní koupání a péče o uši psů
 • 6 tipů, jak pečovat o pokožku po opalování a prodloužit bronz

  Ať už jste přijeli z dovolené, anebo jste chytli bronz u bazénu, neměli byste zapomenout pokožku po opalování dostatečně hydratovat a zvolit tu správnou péči. Nevíte, jak na to a ani netušíte, které přípravky zvolit jako následnou péči? V tomto článku vám přineseme 6 klíčových tipů, jak správně o pokožku po slunění pečovat, aby byla vyživená a bronz vám vydržel co nejdéle.
  6 tipů, jak pečovat o pokožku po opalování a prodloužit bronz
 • Diabetes a pečivo – jaké si vybrat a na co dát při nákupu pozor?

  Pečivo je základní potravinou v mnoha kulturách, avšak pro diabetiky může představovat výzvu kvůli obsahu sacharidů. Některé druhy pečiva dokáží udržovat stabilní hladinu cukru v krvi, jiné ji naopak prudce zvednou. Zajímá vás, jaké pečivo při diabetu do jídelníčku zařadit, na co si dát pozor a které pekárenské výrobky mají nejnižší glykemický index? Podrobnosti najdete v našem článku.
  Diabetes a pečivo – jaké si vybrat a na co dát při nákupu pozor?
 • Bezpečné a komfortní cestování autem s mazlíčkem

  Léto je tu a s ním i čas dovolených. Na cestu je potřeba připravit všechny členy domácnosti včetně vašeho mazlíčka. I pro něj je důležité zvládnout cestu v klidu a pohodě. Jak naplánovat a zpříjemnit cestování zvířecí posádce, jaké jsou hlavní zásady pro bezpečnou přepravu i jak si poradit s cestovním stresem domácích mazlíčků, poradíme v našem článku.
  Bezpečné a komfortní cestování autem s mazlíčkem
 • 7 věcí, které se hodí na cestování se zvířetem

  Většině pejsků, koček i dalších domácích mazlíčků je nejlépe doma. Tam, kde to znají, kde „vládnou“, kde mají své jisté. Někdy ale dobrodružná povaha páníčků nebo obyčejná nutnost zajistí cestovatelský zážitek i zvířeti. Přinášíme vám několik rad, jak si cestování s domácím mazlíčkem usnadnit.
  7 věcí, které se hodí na cestování se zvířetem