Novinky

 • Vitamin C a jeho vliv na pleť. Proč ho vyzkoušet?

  Vitamin C je jednou z nejvýznamnějších složek, kterou naše pleť potřebuje pro zachování jejího zdraví a krásy. Je to více než jen vitamin. Je to klíčový hráč ve světě krásy a péče, který nabízí mnoho benefitů. V tomto článku se podíváme na to, jaký vliv má vitamin C na pleť a jak ho používat. Proč byste měli do rutiny zařadit přípravky, které ho obsahují?
  Vitamin C a jeho vliv na pleť. Proč ho vyzkoušet?
 • Beauty den krok za krokem: Udělejte si čas sama pro sebe

  Máte plno starostí v práci i doma a už ani nepamatujete, kdy naposledy jste měla čas jen sama pro sebe? Tak s tím musíme něco udělat! Naplánujte si beauty den (nebo beauty večer). Hýčkejte se – zasloužíte si to. Poradíme, jak na to.
  Beauty den krok za krokem: Udělejte si čas sama pro sebe
 • Jak na suché rty náchylné k popraskání v zimě? 4 tipy, jak je zachránit.

  Trápí vás v zimě suché rty náchylné k popraskání, kvůli kterým nemůžete nosit svou oblíbenou rtěnku? Nezoufejte, díky těmto jednoduchým tipům své rty dosáhnete jemných a hladkých rtů a poskytnete jim první pomoc, když to budou nejvíce potřebovat.
  Jak na suché rty náchylné k popraskání v zimě? 4 tipy, jak je zachránit.
 • Menstruační pomůcky: Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

  Dlouhé roky jsme my ženy při svých dnech používaly dámské vložky anebo tampony. Postupem času se na trhu objevily další menstruační pomůcky, které nám období menstruace dokážou alespoň o trochu zpříjemnit. Každá z těchto pomůcek má své výhody a nevýhody a dnes se podíváme na to, jak se od sebe liší.
  Menstruační pomůcky: Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?
 • Připravte se na zimu s hydratačními přípravky Nuance a Apivita

  Po roce tu máme opět zimu, která s sebou přináší kratší a o poznání chladnější dny. Kromě časté únavy a psychické nepohody mohou tyto změny v počasí mít negativní vliv také na naši pleť. Studený vzduch, teplotní výkyvy a vlhkostní změny mohou naši pokožku zatěžovat víc, než by nás napadlo. Právě proto je důležité pleť v tomto období nezanedbat a poskytnout jí péči, kterou si zaslouží.
  Připravte se na zimu s hydratačními přípravky Nuance a Apivita
 • Průjem u kočky – příčiny a léčba

  Ani kočkám se nevyhýbají různé problémy s trávením. Jedním z těch velmi běžných je průjem – akutní i chronický. V následujícím článku se dozvíte, jaké jsou nejčastější příčiny průjmu u koček, jak se průjem léčí, kdy vyhledat veterináře a co můžete pro zdravé trávení své kočičky udělat sami.
  Průjem u kočky – příčiny a léčba
 • Jak s diabetem zvládnout sváteční hostiny a setkání?

  Sváteční setkání jsou chvíle věnované rodině, přátelům, odpočinku – a často také spoustě jídla. Různorodá a mnohdy nezdravá pokušení na nás číhají všude. Ne každý si však hříšné kombinace jídel a nápojů může dovolit. Zkouškou pevné vůle jsou sváteční hostiny zejména pro diabetiky. Jak si při vysoké krevní hladině cukru neublížit, ale zároveň si pochutnat a svátky si užít?
  Jak s diabetem zvládnout sváteční hostiny a setkání?
 • Technologie hýbou světem – anebo diabetem?

  Život s diabetem je s technologiemi většinou úzce spojený. S těmi na měření, kontinuální monitoraci anebo algoritmy v inzulinových pumpách. Využití technologií má vést k jedinému cíli: usnadnit život s diabetem a pomoci zlepšit kompenzaci. Přinášejí tyto inovace vždy jen samá pozitiva, na co si je třeba dávat při jejich používání pozor a jak se rozhodovat při jejich výběru, vám poradíme v našem...
  Technologie hýbou světem – anebo diabetem?