Dia

Pro život bez omezení

Průvodce péčí při diabetu

DrMax Baby logo

Ušetřete s Kartou výhod Dr.Max i v oblasti DIA

Slevy až polovina z doplatku na recept

Sleva až polovina z doplatku na recept. Pro každého. Každý den.
Podrobnější informace zde »

Akční leták produktů Dr.Max

Akční nabídky pro členy klientského programu.
Akční leták »

V roce 1921 začali chirurg Frederick Banting a student medicíny Charles Herbert Best na lékařské fakultě Torontské univerzity s výzkumem, jehož výsledek se stal jedním z obrovských mezníků v dějinách medicíny. Podařilo se jim izolovat látku inzulín, díky níž přestal být diabetes smrtelnou nemocí.

Diabetes a psychická onemocnění


Přítomnost chronického onemocnění vystavuje člověka vyššímu riziku současného výskytu psychických poruch.

Smoothie nápoje pro diabetiky


Ovoce a zelenina mají v našich jídelníčcích důležité místo.

I negativní emoce jsou emoce, které stojí za pozornost


V některých dobách se na úrovni dění ve společnosti jen těžko hledají pozitivní události, které přináší kladné emoce.

Tvoříme pro vás edukační videa s odborníky na diabetes a související témata. Některá jsou delší a detailní, jiná jsou kratší a vybrali jsme do nich jen zásadní informace. Sami si vyberte, co vás zajímá, a jaký formát vám vyhovuje.

Diabetoložky MUDr. Dagmar Bartáškové se ptala lékárnice a moderátorka PharmDr. Jana Doleželová ve čtvrtém videu ze série Otázky a odpovědi o diabetu, který pro vás exkluzivně připravuje Dr.Max DIA.

Diabetoložky MUDr. Dagmar Bartáškové se ptala lékárnice a moderátorka PharmDr. Jana Doleželová ve třetím videu ze série Otázky a odpovědi o diabetu, který pro vás exkluzivně připravuje Dr.Max DIA.

Diabetoložky MUDr. Dagmar Bartáškové se ptala lékárnice a moderátorka PharmDr. Jana Doleželová v druhém videu ze série Otázky a odpovědi o diabetu, který pro vás exkluzivně připravuje Dr.Max DIA.

Základem zdravého životního stylu je kromě dostatečného pohybu a spánku i dodržování zásad zdravého stravování, jež spočívá v přiměřené, pravidelné a pestré stravě.

Vytvořili jsme tedy pro Vás receptový speciál s lehkými, rychlými a výživnými pokrmy, které si zamilujete.

Tvarožník s jahodami


Vypadá prakticky neuvěřitelně, že je možné si takový hříšný dortík dát při diabetu. Díky vysokému obsahu bílkovin z tvarohu, a výměnou cukru za umělé sladidlo, je to možné. I tak však buďte obezřetní s dávkováním a dopřejte si, jak se říká; dobrého pomálu

Krůtí burger se sýrem a zeleninou


Překvapte rodinu a přátele novým receptem na grilování! Masovou směs si připravte předem a nechte ji několik hodin zrát v lednici a zbytek burgeru už připravte svým hostům přímo před očima.

Celozrnné tvarohové buchty


Tradiční české buchty jsou pro diabetika obvykle zapovězené. Ale v dnešní době díky chytrým alternativám různých diabeticky problematických přísad, můžete upéct zdravější verzi buchet. I Honza málem králem by si dal!


Tipy na produkty

Podpořte svůj organismus a vyberte si z našich produktů, které vám pomohou žít aktivně, naplno a bez stresu.
S Dr.Max DIA pečujete o své zdraví komplexně a za rozumnou cenu.

60 kapslí
Pro správné fungování imunitního systému.
1 ks
5.0
(2)
Škrabka na nohy velmi šetrným způsobem pečuje o nohy, má dvě brusné plochy, drsnější na ztvrdlou a popraskanou pokožku na nohou a hladší pro zjemnění a vyhlazení.
500 ml
5.0
(2)
Nemastná textura pro úlevu od svědění až na 48 hodin.
60 tablet
Obsahuje karotenoidy a zinek, který pomáhá k udržení dobrého zraku.