Zdravotnické potřeby

  (3238)
Seřadit podle
4.9
(9)
Ochranný plastický obvaz pro rychlé ošetření drobných poranění.
 • Rapiclear 2 Strips

  těhotenský test 2 ks
  Těhotenský test s vysokou citlivost 10mlU/ml.
 • 5.0
  (81)
  Ochranný krém pro každodenní péči o pokožku dětí i dospělých.
 • 5.0
  (2)
  Jednoduše, bezpečně a účinně odstraní bradavice a veruky.
Zdravotnické potřeby

Zdravotnické potřeby

Zdravotnické potřeby využijete jak ve zdraví, tak v době nemoci. V e-shopu Dr. Max tvoří tyto pomůcky jednu z nejobsáhlejších kategorií – najdete zde téměř 2500 produktů a sortiment se dále rozrůstá. Zahrnuty jsou kvalitní přístroje pro diagnostiku a kontrolu chronických onemocnění, domácí testovací sady, praktické pomůcky pro usnadnění domácí péče, rehabilitační pomůcky, ergonomické pomůcky pro práci u počítače a další. Z pestrého výběru zdravotnických potřeb jmenujme:

Glukometry 

Glukometry jsou přístroje určené pro domácí měření glukózy v krvi. Patří mezi základní pomůcky každého diabetika. V naší nabídce najdete nejen kvalitní přístroje (Glucolab, EasyGluko, Fora, Beuer,…), ale i příslušenství, které je k pravidelnému měření glykémie nezbytné, tedy testovací proužky a lancety k odběru krve. Při nákupu příslušenství vždy zkontrolujte, zda je vámi vybraný produkt kompatibilní s vaším glukometrem.

Tlakoměry 

Tlakoměry neboli tonometry jsou přístroje určené k domácímu měření krevního tlaku. Pořízení digitálního tlakoměru doporučujeme do každé rodiny se členy ve věkové kategorii 45+. V nabídce máme tlakoměry Veroval, Omron, Microlife, Beuer a další. Uvítáte jistě také možnost dokoupení příslušenství, jako jsou např. manžety nebo síťové adaptéry. Sezónně jistě oceníte nabídku měřičů tlaku v dárkovém balení.

Teploměry

Teploměry jsou základní pomůckou v péči o zdraví. Vybírejte teploměry lékařské bezrtuťové (Dr. Max ThermoMAX Mercury Free), digitální (Dr. Max ThermoMax digital) nebo infračervené (Thermoval, Beuer). Pro měření teploty u dětí doporučujeme bezkontaktní infračervené teploměry, s nimiž můžete bez probuzení dítěte měřit teplotu i v průběhu noci.

Infračervené lampy

Infračervené lampy jsou skvělým doplňkem při léčbě celé řady problémů. Hodí se při obtížích pohybového aparátu - jsou ideálním pomocníkem k prohřátí svalů a kloubů, dále je využijete při zánětech dutin, při nachlazení nebo při některých kožních problémech. Kromě zdravotních účinků je působení tepla infračervené lampy velmi příjemné. Vyzkoušejte léčebné účinky infračervených lamp Beuer nebo Efbe.

Obvazy

Obvazy jsou nedílnou součástí každé lékárničky – domácí, cestovní a autolékárničky. Sterilní hydrofilní obinadla jsou určena k ošetření otevřených ran, stahovací obinadla v případě potřeby zpevní přetížený kloub. Dr. Max nabízí širokou škálu obvazů i pod vlastní značkou.  

Náplasti, krytí na rány

Zatímco obvazový materiál patří do každé lékárničky, o náplastech bychom mohli bez nadsázky napsat, že patří do každé kabelky nebo batůžku, možná i kapsy. Zásobte se náplastmi přesně podle svých potřeb, vybírejte ze značek Dr. Max, Urgo, Cosmos, Spofaplast. Mezi náplastmi najdete i náplasti hřejivé k uvolnění namožených svalů (NexCare, Capsicolle).

Autolékárničky

Představují povinnou výbavu každého vozidla. Je tedy důležité, aby lékárnička nepřekročila dobu použitelnosti. Pokud potřebujete pořídit novou autolékárničku nebo pouze chcete doplnit některou součást, řešení najdete za velmi výhodné ceny v sekci zdravotnických potřeb na e-shopu Dr. Max (autolékárničky Hartmann, Steriwund)

Ortézy a rehabilitační pomůcky

V této kategorii najdou pomoc jak náruživí sportovci, tak lidé, kteří tráví dlouhé hodiny prací nebo zábavou u počítače. Ortézy a bandáže zpevní namožené nebo přetížené klouby (Mueller, Futuro), ortopedické vložky do bot uleví od bolesti nohou a pomohou vylepšit držení těla (Svorto). Zajímavý je např. elektrostimulační přístroj k úlevě od bolesti Omron PocketTens.

Ergonomické pomůcky

K práci u počítače si u nás vyberete funkční a zároveň elegantní ergonomické vertikální myši, podložky pod myš a klávesnice s oporou zápěstí, anatomické sedáky na židli nebo nastavitelné podnožky. Ergonomické pomůcky značky Connect vám pomohou snížit riziko přetížení svalů a kloubů související se sedavým zaměstnáním. 

Masti, gely, spreje 

V této kategorii najdete opravdu širokou škálu zdravotních potřeb k péči o kůži. Jedná se o přípravky urychlující hojení ran (HemaGel), přípravky zaměřené na péči proti opruzeninám (Sudocrem), přípravky na opary, přípravky proti bradavicím (EndWarts, Wartner), přípravky proti plísňovým onemocněním nehtů, kuří oka apod. (Urgo, Dr. Max).