Vet

Pro zdraví vašich mazlíčků

DrMax Vet logo

Jejich zdraví je stejně důležité


Nejsou to jenom zvířata. Jsou to členové rodiny, přátelé, parťáci, spřízněné duše. A jejich zdraví je důležité.
My v Dr.Max to víme.

S Kartou výhod Dr.Max dosáhnete na všechny výhody a odměny Dr.Max VET.

Pro vaše mazlíčky máme široký sortiment léčiv, zdravotních pomůcek a doplňků stravy, ale také výhodné ceny
a individuální nabídky přímo pro vaše zvíře. Navíc přinášíme odborné a ověřené informace a věnujeme se aktuálním tématům i dlouhodobému vzdělávání.

Staňte se s námi o chlup lepším páníčkem.

 Dostupnost produktů

Vzdělávání

Výhodné ceny

Odměny za věrnost

Tipy a triky

Víme, že vy svého mazlíčka znáte jak své boty. Jenže někdy stačí úraz, klíště nebo nemoc a všechno je jinak.

V našich odborných článcích ale najdete odpovědi na celou řadu běžných i méně častých zdravotních komplikací, které mohou vaše zvíře potkat. Život s mazlíčkem naštěstí není jenom o zdraví, přidáváme i tipy&triky pro každého chovatele.

A jsme i na Facebooku, najdete nás jako Dr.Max VET.

 

Borelióza u psa: diagnostika a příznaky


Borelióza je bakteriální onemocnění přenášené klíšťaty. Nakazit se mohou jak lidé, tak i domácí mazlíčci. Více si přečtěte v našem novém článku.

Více..

Na co myslet při pořizování psa do bytu k dětem


Touží vaše děti po pejskovi a přemlouvají vás už nějakou dobu, zatímco vy stále váháte?

Více...

Kastrace koček


Kastrace koček a kocourů je obvykle rychlý a bezpečný zákrok. Jeho hlavním cílem je zabránit kočkám v rozmnožování, ale má vliv i na další faktory. Jak se kastrace provádí, jaká jsou její rizika a jak o kočku po zákroku pečovat? Dozvíte se v našem článku.

Máte někdy pocit, že váš čtyřnohý přítel má lepší jídelníček i důkladnější zdravotní péči než vy? Mezi chovateli určitě nejste sami.

Ale díky Dr.Max VET za vzornou péči o svého mazlíčka nemusíte utratit jmění.

60 tablet
Doplňkové krmivo pro výživu kloubů a chrupavek.
Pro výživu kloubů a chrupavek mladých psů.
Pro výživu kloubů a chrupavek mladých psů.
Kolagen typu II pro pružné klouby a mobilitu psů v aktivním věku.

V našich krátkých edukačních videích najdete tipy a doporučení k výchově pejska, cvičení a péči o pejsky, které v exkluzivní spolupráci s Dr.Max VET připravuje profesionální psí trenérka Veronika Langmajerová. Zn.: S láskou ke psům.

Základní povely v komunikaci s pejskem

Psí trenérka Veronika Langmajerová z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac se ve videu ze série Tipy psí trenérky pro páníčky zabývá vysvětlením vzájemné komunikace pejska a člověka. Nejde jenom o povely, ale také o tón a melodii hlasu.

Štěňátko: první produkty do začátku

Uvažujete o pořízení pejska? Co všechno ale musí být doma nachystané, než se nový psí člen rodiny nastěhuje? S Veronikou Langmajerovou z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac se podíváme na základní příslušenství.

Pozitivní metody tréninku

Proč je pozitivní trénink úspěšnější než negativní, jaké pomůcky se při pozitivním tréninku používají, na jakém principu je metoda pozitivního tréninku postavená a proč ji hravě zvládne každý páníček, to vám přiblíží Veronika Langmajerová, psí trenérka.

Přivolání pejska a další povely

„Ke mně“ je základní povel výcviku, ale ve skutečnosti je to náročná disciplína pro pejska i páníčka. Veronika Langmajerová z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac vysvětluje v detailu efektivní metody výcviku v povelu „ke mně“ a další důležité povely.
 

 

Problémové chování a jak reagovat

Psychika každého pejska je stejně individuální, jako je tomu u lidí. Každý z nás má „něco za sebou“ a podle toho se také chová. I problémové chování pejsků obvykle tkví ve špatném zacházení či jiných traumatických zkušenostech pejsků.
 

 

Jak se liší papíroví a nepapíroví pejsci

Koučka pro lidi, kteří chtějí správně vést svého pejska, aneb Veronika Langmajerová z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac vysvětluje rozdíl mezi „papírovým“ štěnětem a pejskem „bez papírů.