516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Dotazy v poradně

V poradně Dr.Max už je zodpovězených 7 944 dotazů.

Na otázky odpovídají specialisté lékárníci a dermatologové.

 • Užívání

  Vydáno: 23.4.2019

  Přečíst
 • Kombinace léků

  Vydáno: 23.4.2019

  Přečíst
 • Zvýšený tělesný zápach

  Vydáno: 23.4.2019

  Přečíst
 • Interakcia antikoncepcie

  Vydáno: 23.4.2019

  Přečíst
 • výměna pouze části objednávky

  Vydáno: 23.4.2019

  Přečíst
 • Interakcia Trombex a Cholagol a Detralex

  Vydáno: 23.4.2019

  Přečíst
 • ascorutin - užívání

  Vydáno: 23.4.2019

  Přečíst
 • Kyselina salicylova v tehotenstvi

  Vydáno: 22.4.2019

  Přečíst

i Zeptejte se lékárníka


Vyberte si odborníka podle zaměření a vložte otázku. Váš dotaz bude zodpovězen v pracovní dny do 24 hodin.

Na mnoho dotazů již bylo v rámci lékové poradny odpovězeno. Pokuste se samostatně prostřednictvím zadání klíčového slova do vyhledávače reakce z minulosti dopátrat. Psaná forma komunikace nemá za cíl a ani nemůže zastoupit osobní pohovor pacienta s lékárníkem či farmaceutickým asistentem přímo za tárou.

Položit otázku

Ohledně dostupnosti sortimentu, cen a doplatků vždy kontaktujte nejbližší lékárnu.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto uděluji společnosti ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., se sídlem Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno, IČ: 28511298, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 6919 (dále jen „správce“), souhlas se zpracováním mých osobních údajů, a to za účelem vyřízení mého dotazu položeného v poradně „Zeptejte se lékárníka“ umístěné na stránkách www.drmax.cz provozovaných správcem (dále jen „poradna“).

 

Souhlasím, aby pro výše uvedený účel správce zpracoval mé osobní údaje v rozsahu mé e-mailové adresy, mého dotazu položeného v poradně a odpovědi na můj dotaz. Jsem si vědom/a, že položený dotaz či odpověď na něj mohou obsahovat údaje vypovídající o mém zdravotním stavu, a může se tak jednat o zvláštní kategorii osobních údajů.

 

Jsem srozuměn/a s tím, že text mého dotazu a odpovědi na něj budou v poradně zveřejněny pro potřeby dalších uživatelů poradny, a to anonymně (bez uvedení mé e-mailové adresy).

 

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a udělený souhlas mohu kdykoliv odvolat. Pro naplnění výše uvedeného účelu je však poskytnutí osobních údajů nezbytné. Pokud tedy souhlas neudělím, nemohu v poradně položit dotaz.

 

Zpracování mých osobních údajů bude probíhat na základě tohoto souhlasu, a to manuálně i automatizovaně. Osobní údaje budou správcem pro výše uvedený účel zpracovávány do odvolání souhlasu, nejdéle však po dobu 1 měsíce od položení dotazu.

 

Správce pověřil zpracováním osobních údajů též poskytovatele služeb informačních technologií a komunikací a externí odborníky zajišťující zodpovídání dotazů. Aktuální seznam zpracovatelů si lze vyžádat na emailu info@drmax.cz.

 

Mám právo požadovat po správci přístup k mým osobním údajům, včetně práva obdržet jejich kopii, jejich opravu nebo vymazání, omezení jejich zpracování nebo právo vznést námitky proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Kterékoliv z těchto práv lze u správce uplatnit na adrese info@drmax.cz, na infolince 844 909 909 nebo dopisem na adrese jeho sídla.

 

Správce jmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů, jehož lze kontaktovat e-mailem na adrese dpo@drmax.cz nebo dopisem na adrese sídla správce. Je možné též podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).

 

Vyberte lékárníka

Ohledně dostupnosti sortimentu, cen a doplatků vždy kontaktujte nejbližší lékárnu.

Tato internetová poradna nenahrazuje osobní konzultaci s ošetřujícím lékařem či lékárníkem, ani vyšetření ve zdravotnickém zařízení. Odpovědi zveřejněné v této poradně vycházejí pouze z informací uvedených tazatelem a nemohou v nich tedy být zohledněny další, tazatelem neuvedené skutečnosti, jako jsou například další údaje o zdravotním stavu tazatele. Přestože se snažíme zajistit odpovědi na Vaše dotazy v poradně v co nejkratším čase, poradna není vhodná ke konzultaci akutních potíží. Před užitím léčivého přípravku si vždy pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky, použití a dávkování léčivého přípravku konzultujte s lékařem nebo vydávajícím lékárníkem. Účelem této poradny není zvýšení spotřeby, výdeje ani předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému ani neopodstatněnému užívání léčivých přípravků.

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.