844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Dotazy v poradně

V poradně Dr.Max už je zodpovězených 6 304 dotazů.

Na otázky odpovídají specialisté lékárníci a dermatologové.

 • Nakom Mite

  Vydáno: 22.6.2018

  Přečíst
 • Pargavit Pivovarské kvasnice Bifi Aktiv 250 tablet

  Vydáno: 22.6.2018

  Přečíst
 • Zinek

  Vydáno: 22.6.2018

  Přečíst
 • betakaroten

  Vydáno: 22.6.2018

  Přečíst
 • Kombinace léků

  Vydáno: 22.6.2018

  Přečíst
 • kdy užívat správně léky

  Vydáno: 22.6.2018

  Přečíst
 • Biopron forte

  Vydáno: 22.6.2018

  Přečíst
 • Doplatek

  Vydáno: 21.6.2018

  Přečíst

i Zeptejte se lékárníka


Vyberte si odborníka podle zaměření a vložte otázku. Váš dotaz bude zodpovězen v pracovní dny do 24 hodin.

Na mnoho dotazů již bylo v rámci lékové poradny odpovězeno. Pokuste se samostatně prostřednictvím zadání klíčového slova do vyhledávače reakce z minulosti dopátrat. Psaná forma komunikace nemá za cíl a ani nemůže zastoupit osobní pohovor pacienta s lékárníkem či farmaceutickým asistentem přímo za tárou.

Položit otázku

Ohledně dostupnosti sortimentu, cen a doplatků vždy kontaktujte nejbližší lékárnu.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto uděluji společnosti ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., se sídlem Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno, IČ: 28511298, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 6919 (dále jen „správce“), souhlas se zpracováním mých osobních údajů, a to za účelem vyřízení mého dotazu položeného v poradně „Zeptejte se lékárníka“ umístěné na stránkách www.drmax.cz provozovaných správcem (dále jen „poradna“).

 

Souhlasím, aby pro výše uvedený účel správce zpracoval mé osobní údaje v rozsahu mé e-mailové adresy, mého dotazu položeného v poradně a odpovědi na můj dotaz. Jsem si vědom/a, že položený dotaz či odpověď na něj mohou obsahovat údaje vypovídající o mém zdravotním stavu, a může se tak jednat o zvláštní kategorii osobních údajů.

 

Jsem srozuměn/a s tím, že text mého dotazu a odpovědi na něj budou v poradně zveřejněny pro potřeby dalších uživatelů poradny, a to anonymně (bez uvedení mé e-mailové adresy).

 

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a udělený souhlas mohu kdykoliv odvolat. Pro naplnění výše uvedeného účelu je však poskytnutí osobních údajů nezbytné. Pokud tedy souhlas neudělím, nemohu v poradně položit dotaz.

 

Zpracování mých osobních údajů bude probíhat na základě tohoto souhlasu, a to manuálně i automatizovaně. Osobní údaje budou správcem pro výše uvedený účel zpracovávány do odvolání souhlasu, nejdéle však po dobu 1 měsíce od položení dotazu.

 

Správce pověřil zpracováním osobních údajů též poskytovatele služeb informačních technologií a komunikací a externí odborníky zajišťující zodpovídání dotazů. Aktuální seznam zpracovatelů si lze vyžádat na emailu info@drmax.cz.

 

Mám právo požadovat po správci přístup k mým osobním údajům, včetně práva obdržet jejich kopii, jejich opravu nebo vymazání, omezení jejich zpracování nebo právo vznést námitky proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Kterékoliv z těchto práv lze u správce uplatnit na adrese info@drmax.cz, na infolince 844 909 909 nebo dopisem na adrese jeho sídla.

 

Správce jmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů, jehož lze kontaktovat e-mailem na adrese dpo@drmax.cz nebo dopisem na adrese sídla správce. Je možné též podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).

 

Vyberte lékárníka

Ohledně dostupnosti sortimentu, cen a doplatků vždy kontaktujte nejbližší lékárnu.

Tato internetová poradna nenahrazuje osobní konzultaci s ošetřujícím lékařem či lékárníkem, ani vyšetření ve zdravotnickém zařízení. Odpovědi zveřejněné v této poradně vycházejí pouze z informací uvedených tazatelem a nemohou v nich tedy být zohledněny další, tazatelem neuvedené skutečnosti, jako jsou například další údaje o zdravotním stavu tazatele. Přestože se snažíme zajistit odpovědi na Vaše dotazy v poradně v co nejkratším čase, poradna není vhodná ke konzultaci akutních potíží. Před užitím léčivého přípravku si vždy pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky, použití a dávkování léčivého přípravku konzultujte s lékařem nebo vydávajícím lékárníkem. Účelem této poradny není zvýšení spotřeby, výdeje ani předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému ani neopodstatněnému užívání léčivých přípravků.

Karta výhod

On-line lékářská konzultace 2x ročně zdarma!

Po kliku na tlačítko budete přesměrování na stránky uLékaře.cz, kde položíte svůj dotaz. Pro využití služby musíte být přihlášen. Jako člen Klientského programu Dr.Max máte dvě konzultace ročne zdarma!

Položený dotaz nejprve zodpoví praktický lékař. Odpověď očekávejte do 24h. Lékaři jsou k dispozici každý den od 7 do 20 h.

V případě potřeby je váš dotaz poslán na konzultaci ke specialistovi. Za tyto konzultace jako člen Klientského programu Dr.Max nic neplatíte.

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.