Zeptejte se lékárníka

Dnes je nabízeno obrovské množství přípravků. Jak se v nich ale zorientovat? Pokud máte jakékoli obtíže nebo chcete jen poradit s výběrem, neváhejte se zeptat našich odborníků. Vyberte si odborníka podle zaměření a vložte otázku. Váš dotaz bude zodpovězen v pracovní dny do 24 hodin.

Na mnoho dotazů již bylo v rámci lékové poradny odpovězeno. Pokuste se samostatně prostřednictvím zadání klíčového slova do vyhledavače reakce z minulosti dopátrat. Psaná forma komunikace nemá za cíl a ani nemůže zastoupit osobní pohovor pacienta s lékárníkem či farmaceutickým asistentem přímo za tárou.

Mgr. Lukáš Dobrovolný

Lékárník Dr. Max

Všeobecné poradenství

Mgr. Daniela Vondráčková

Lékárník Dr.Max

Těhotenství, péče o děti

MUDr. Kateřina Macháčková

Dermatoložka, BeautyBuzz.cz

Kožní potíže, estetická dermat.

Kolik je osm plus sedm?

Ohledně dostupnosti sortimentu, cen a doplatků si vždy zavolejte do Vám nejbližší lékárny (http://www.drmax.cz/lekarny). Za cenovou politiku odpovídá vedoucí lékárník a tudíž (mimo letákových akcí a klientského programu) se hodnoty jednotlivých položek i jejich výběr mezi našimi provozovnami liší. Sortiment a ceny nabízené v internetovém obchodě nemusí odpovídat nabídce kamenných lékáren sítě Dr.Max.


Tato internetová poradna nenahrazuje osobní konzultaci s ošetřujícím lékařem či lékárníkem, ani vyšetření ve zdravotnickém zařízení. Odpovědi zveřejněné v této poradně vycházejí pouze z informací uvedených tazatelem a nemohou v nich tedy být zohledněny další, tazatelem neuvedené skutečnosti, jako jsou například další údaje o zdravotním stavu tazatele. Přestože se snažíme zajistit odpovědi na Vaše dotazy v poradně v co nejkratším čase, poradna není vhodná ke konzultaci akutních potíží. Před užitím léčivého přípravku si vždy pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky, použití a dávkování léčivého přípravku konzultujte s lékařem nebo vydávajícím lékárníkem. Účelem této poradny není zvýšení spotřeby, výdeje ani předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému ani neopodstatněnému užívání léčivých přípravků.

Témata v poradně

Nejnovější otázky v poradně

Instagram Instagram

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.