Tiskové centrum

Tiskové zprávy

  • Lékárenské síti Dr.Max, kterou provozuje společnost Česká lékárna Holding, rostl v roce 2020 obrat i počet poboček. Třebaže si v jeho průběhu koronakrize vynutila částečnou změnu firemní strategie, dlouhodobé koncepční projekty jako např. spuštění nejmodernějšího lékárenského logistického centra, se podařilo realizovat. Jako výhoda se v uplynulých měsících ukázal výkonný on-line prodej.

  • Dr.Max je pro obyvatele ČR opět nejdůvěryhodnější značkou mezi lékárnami a jednou ze tří nejdůvěryhodnějších vůbec. Potvrzený výsledek předchozích let vyplývá z průzkumu agentury Nielsen, o který se opírá vyhlašování vítězů v soutěži Nejdůvěryhodnější značka.

  • Karta výhod Dr.Max, věrnostní systém největší sítě lékáren v ČR, tak potvrdila své vedoucí postavení mezi klientskými programy na českém trhu. Klient s pořadovým číslem 4.000.000 se zaregistroval v uničovské lékárně Dr.Max.

  • Největší lékárenská síť v Česku zajistí tuto neděli péči pacientům ve všech krajských i okresních městech. V Praze a v Brně budou navíc fungovat její nepřetržité lékárenské pohotovosti.

  • Největší síť lékáren v ČR zaznamenala ve čtvrtek 10. září zatím nejvyšší denní prodej roušek a respirátorů – přes 25.000 kusů.

  • Jihomoravský kraj mění partnera pro provozování nepřetržité lékárenské služby. Od úterý 1. září to v Brně už nebude lékárna na Kolišti, nýbrž Dr.Max na Baštách. Non-stop lékárenskou péči poskytuje jako jediná v Jihomoravském kraji.

  • Od tohoto týdne už všechny lékárny největší lékárenské sítě v ČR fungují v režimu, jaký platil před vypuknutím koronavirové krize. Ochranná opatření v lékárnách ale zůstávají v platnosti.

  • Lékárenská síť Dr.Max vykázala za rok 2019 opět dvouciferný růst obratu. Velmi dobré meziroční výsledky zaznamenal i její e-Shop. Výsledky kontrol SÚKL pak potvrdily trend permanentně rostoucí kvality poskytované péče – Dr.Max splňuje hodnotící kritéria lépe než zbytek trhu. Během kovidové krize na jaře 2021 lékárny sehrály důležitou roli jako nejdostupnější zdravotnické zařízení.