Beauty

Vaše krása vychází zevnitř a zrcadlí se v ní nejenom vaše duše, ale i celá vaše fyzická kondice. Dr. Max BEAUTY jsme navrhli tak, abychom vám pomohli podpořit všechny aspekty péče o vaši krásu. Díky Kartě výhod Dr. Max navíc výhodně.

Dr. Max Beauty klub. Už žádné experimenty, jděte najisto. Zdravá krása vždy nablízku.

Navštivte Dermocentra Dr. Max BEAUTY

Nechte si poradit v našich Dermocentrech a lékárnách nebo si v klidu vyberte z více než 11 000 beauty produktů v lékárenské kvalitě na e-shopu Dr. Max. Pro ještě výhodnější nákupy využijte Kartu výhod Dr. Max.

Navštivte Dermocentra Dr. Max BEAUTY

V lékárnách Dr. Max s Dermocentrem vám chceme nákup dermokosmetiky maximálně zpříjemnit. Proto zde najdete nejen širokou nabídku produktů za výhodné ceny, ale také speciálně proškolené dermoporadkyně, které vám rády poradí s péčí o vaše zdraví a krásu.

Naleznete u nás širokou škálu kvalitní dermokosmetiky, značky jako Vichy, Eucerin, La Roche Posay, Avéne, Nuxe a další. Jsme také oficiálním distributorem francouzské dermokosmetiky Uriage pro Českou republiku. A v neposlední řadě v Dr. Max exkluzivně zakoupíte opalovací kosmetiku Skinexpert by Dr. Max SOLAR a anti-ageing značku Nuance.

S čím vám pomůžeme?

Diagnostika pleti
Diagnostika vlasů
Poradenství v péči o pleť
Testery a vzorky produktů

Využijte nabídky dermokosmetických značek

Eucerin
Vichy
Nuance
La Roche Posay
Nuxe
Avène
Uriage
Physicians Formula
skinexpert BY DR.MAX
A-Derma
Apivita
Klorane
Bioderma
Novexpert
Weleda

Nyní v akční nabídce

Pravidelně pro vás vybíráme zvýhodněné nabídky z kvalitní dermokosmetiky. Další zvýhodněné nabídky můžete rovněž najít v tištěném letáku lékáren Dr. Max nebo na hlavní stránce webu drmax.cz.

Nejnovější články

Otestováno pro vás

Znáte dermoleták Dr. Max?

Dermoleták Dr. Max vychází kvartálně a najdete v něm nejen slevové akce na oblíbené produkty, ale také tipy, jak je používat.

Dermoleták