Beauty

Vaše péče o zdraví a krásu

DrMax Beauty logo

Objevte svět Dr.Max BEAUTY


Vaše krása vychází zevnitř a zrcadlí se v ní nejenom vaše duše, ale i celá vaše fyzická kondice.

Dr.Max BEAUTY jsme navrhli tak, abychom vám pomohli podpořit všechny aspekty péče o vaši krásu.

Díky Kartě výhod Dr.Max navíc výhodně.

Sleva s Kartou Výhod

Široký sortiment

Výhodné ceny

Edukace

Ověřeno lékárníky

 

V lékárnách Dr.Max s Dermocentrem vám chceme nákup dermokosmetiky maximálně zpříjemnit. Proto zde najdete nejen širokou nabídku produktů za výhodné ceny, ale také speciálně proškolené dermoporadkyně, které vám rády poradí s péčí o vaše zdraví a krásu.

Naleznete u nás širokou škálu kvalitní dermokosmetiky, jako je Vichy, Eucerin, La Roche Posay, Avéne, Nuxe a další. Jsme také jediným oficiálním distributorem francouzské dermokosmetiky Uriage pro Českou republiku. A v neposlední řadě v Dr.Max exkluzivně zakoupíte opalovací kosmetiku Equilibria a francouzskou značku Nuance.

Diagnostika pleti


V lékárnách s Dermocentrem Dr.Max můžete díky své Kartě výhod vyzkoušet bezplatnou diagnostiku pleti. Diagnostickým přístrojem zjistíme stav vaší pleti a doporučíme vám péči na míru.

Poradenství v péči o pleť


Nestyďte se zeptat, které přípravky budou tou správnou volbou přímo pro vás. Naše proškolené dermoporadkyně jsou tu pro vás a rády vám s výběrem poradí.

Testery a vzorky produktů


Díky testerům a vzorečkům si dermokosmetiku můžete nejdříve vyzkoušet a pak teprve zakoupit. Tak budete mít jistotu, že bude vyhovovat vašemu typu pleti. Na dostupnost vzorečků se informujte u své dermoporadkyně.

Poznejte svou pleť


Ve všech lékárnách Dr.Max s Dermocentrem Dr.Max BEAUTY můžete díky své Kartě výhod Dr.Max kdykoliv a bez předchozího objednání, vyzkoušet profesionální diagnostiku pleti.

Smyslem diagnostiky je hlubší a přesnější porozumění skutečným potřebám vaší pleti, proto speciálním diagnostickým přístrojem s mikrosnímačem zjistíme úroveň jednotlivých parametrů pokožky:

  • hydrataci
  • množství kožního mazu
  • výskyt rozšířených pórů
  • hodnotu melaninu (zjednodušeně pigmentace)
  • míru akné
  • přítomnost vrásek
  • úroveň poškození malinkých cévek
  • těsně pod kůží (procento hemoglobinu)

Celá diagnostika pleti netrvá déle než 15 minut a výsledky vám rovněž zašleme e-mailem, abyste se k nim mohli ještě vrátit, nebo je později porovnat v čase.

Využijte široké nabídky dermokosmetických značek

 

Najděte si vaše nejbližší Dermocentrum Dr.Max

Zobrazit na mapě >


Nyní v akční nabídce

Pravidelně pro vás vybíráme zvýhodněné nabídky z kvalitní dermokosmetiky. Další zvýhodněné nabídky můžete rovněž najít v tištěném letáku lékáren Dr.Max nebo na hlavní stránce webu drmax.cz.

Akční nabídky v e-shopu >