Dárkové poukázky

20. 11. 2014 · 3 minuty čtení

Hledáte vhodný dárek pro své blízké, přátele či kolegy?

DARUJTE ZDRAVÍ Z LÉKÁREN DR.MAX!

Nabízíme řešení v podobě dárkových poukázek Dr. Max v hodnotě 100 Kč a 500 Kč.

Zakoupit je můžete v každé lékárně Dr. Max. Platbu za poukázky lze provést buď v hotovosti nebo platební kartou, která je akceptována v lékárně Dr. Max.

Použití poukázky se řídí těmito pravidly:

  • Poukázku je možné uplatnit na veškerý sortiment v síti lékáren Dr. Max v ČR.
  • Poukázku nelze využít pro platbu v e-shopu s výjimkou platby eshopové objednávky při osobním odběru v síti lékáren Dr. Max v ČR.
  • Poukázku lze použít jednorázově k úhradě zboží ve výši její nominální hodnoty. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota poukázky, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota poukázky, je třeba rozdíl doplatit.
  • Platnost poukázky je vyznačena přímo na poukázce a není možné ji prodloužit ani poukázku uplatnit po termínu platnosti.
  • Poukázku nelze směnit za peněžní prostředky.
  • Poukázku lze využít (bude zaktivněna) až poté, co je uhrazena její cena.
  • Padělání anebo pozměňování poukázky je zakázáno a může být trestné.
  • Dr. Max nenese zodpovědnost za ztrátu, odcizení ani neoprávněné použití poukázky.
  • Léky, jejichž výdej je vázán na lékařský předpis, mohou být vydány pouze na základě platného předpisu.

Kupující je povinen seznámit s podmínkami používání poukázek seznámit osoby, jimž tyto poukázky předá k využití. Kupující bere na vědomí, že není-li na poukázce uvedeno jinak, poukázky je možné uplatnit na veškerý sortiment lékárny a že Dr. Max nemůže poukázky omezit jen na vybraný sortiment. Pokud tedy kupující požaduje, aby osoby, jimž poukázky předá k využití, uplatnily poukázku pouze na vybraný sortiment, je povinen tyto osoby o takovém omezení informovat, přičemž dodržení těchto pokynů lze ověřit na základě účtenek vydaných Dr. Max ke každému jednotlivému nákupu.

Dr. Max vydává i speciální dárkové poukázky s omezením FKSP. Tyto poukazy lze použít v síti lékáren Dr. Max v ČR k jednorázovému nákupu vitaminových prostředků a vakcín na očkování proti infekčním nemocem, pokud nejsou hrazeny z veřejného pojištění. Poukázky s omezením FKSP lze využít pro platbu při osobním odběru v lékárně a to pouze na vybrané produkty. Vybrané produkty, které splňují omezení FKSP si můžete informativně zobrazit na https://www.drmax.cz/fksp

Upozorňujeme, že na eshopu www.drmax.cz je možné produkty i objednat, dárkovými poukázkami přímo na eshopu ale platit nelze, proto si objednávku nechejte doručit do lékárny Dr. Max, a tam zaplatit touto poukázkou již lze.

 

Zde je odkaz jen na formulář na objednávku papírových MAX poukázek pro firemní zákazníky:

https://forms.office.com/r/Rw9wb0LQV4

Dále je možné nově objednávat poukázky i ve elektronické formě ve formátu PDF, ale tato možnost je pouze pro firemní zákazníky a zde odkaz na objednávku PDF poukázek:

https://forms.office.com/r/8SUxQFWudz

 

Na možnosti prodeje poukázek v elektronické podobě elektronicky zákazníkům bez IČ se momentálně pracuje, bude to umožněno přes náš eshop pravděpodobně začátkem příštího roku.

Pro bližší informace o papírových poukázkách pro firemní zákazníky a o poukázkách s omezením FKSP se obraťte na paní Ludmilu Foretovou - ludmila.foretova@drmax.cz. Pro bližší informace o poukázkách pro firemní zákazníky ve formátu PDF se obraťte na paní Evu Grimovou – eva.grimova@drmax.cz.

 Tyto podmínky jsou účinné od 30.11.2021.