Alete BIO Příkrm těstoviny + zelenina + hovězí 12m+ 250 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Masozeleninový příkrm s těstovinami, zeleninou a hovězím masem je určen jako oběd či večeře pro děti od ukončeného 12. měsíce. Neobsahuje konzervanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111183

Hledáte chutný, a přitom zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Alete s obsahem zeleniny, těstovin a hovězího masa zajímavě zpestří každý dětský jídelníček. Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které jsou důležité pro rozvoj mozku a nervových tkání. Další významnou složkou je jód, který přispívá k normální  k normální činnosti štítné žlázy. Neobsahuje žádná barviva, konzervační látky, zahušťovadla, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr*. Příkrm je určen pro děti od 1 roku. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. * Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm s těstovinami, zeleninou a hovězím masem
  • hotové jídlo vhodné jako oběd či večeře
  • určeno pro děti od 1 roku
  • bez barviv, aromat, zahušťovadel a konzervačních látek
  • neobsahuje přidaný cukr
  • výhodné balení na cesty

Použití:

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Složení:

Zelenina 40,5 % (rajčatový protlak 17,5 %, mrkev 12 %, pastiňák, červená paprika 5 %), voda, vařené těstoviny 15% (voda, krupice z tvrdozrnné pšenice, sušená vaječná bílkovina), hovězí maso 9%, cibule, rýžová krupice, škrob, řepkový olej, slunečnicový olej, *, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), bylinky, pepř.

Upozornění:

Neotevřené balení skladujte do max. 25 °C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7 °C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.