Avent Parní hrnec a mixér 4v1

Elektronika

Šetrným vařením v páře zachováte zelenině maximum výživných vlastností i krásnou barvu. Po uvaření nádobu jednoduše obraťe a jídlo rozmixujte.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114508

Připravte čerstvé jídlo pro Vaše dítě jednoduše, efektivně a zdravě! Šetrným vařením v páře zachováte zelenině nejen maximum výživných vlastností, ale i krásnou barvu. V parním hrnci a mixéru Philips Avent můžete připravovat ovoce, zeleninu, rybu či maso. Součásti balení je praktický receptář s chutnými recepty pro přechod dítěte na pevnou stravu.

Hlavní vlastnosti:

  • jednoduchá příprava jídel
  • pomáhá uchovat živiny
  • efektivní cyklus páry
  • udržuje tekutiny pro vaření
  • kompaktní provedení pro snadné uskladnění
  • snadné čištění

Vaří, mixuje, ohřívá, rozmrazuje

Přístroj 4 v 1 umožňuje kompletně připravit čerstvý pokrm v jedné nádobě. Po uvaření nádobu jednoduše obraťe a jídlo rozmixujte. Pokud uvaříte více porcí, můžete je skladovat v přiložené nádobě a později ohřát. Využijte přitom funkci ohřevu nebo rozmrazování.

Vaření v páře

Vaření parou je velmi šetrný způsob úpravy pokrmů. Zelenina si uchová sytou barvu a jídlo maximum živin. Unikátní technologie umožňuje páře proudit zespodu nahoru. Tím je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ingrediencí.

Od kašiček po stravu s kousky

Přístroj 4 v 1 pro přípravu dětské stravy zvládá každý krok procesu mixování. Od prvních lžiček pro nejmenší, které vyžadují jemnou konzistenci, až po hrubší strukturu pro batolata, která se již ráda do jídla zakousnou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.