Doplněk stravy

Avilut 3-forte Recordati 60 kapslí

Značka: AVILUT

Obsahuje lutein a zeaxanthin, jejichž koncentrace v oku klesá s přibývajícím věkem. S omega-3 mastnými kyselinami, vitaminem E a zinkem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Avilut 3-forte Recordati 60 kapslí

50102622

Úvod

Doplněk stravy k péči o Váš zrak. Obsahuje omega–3 nenasycené mastné kyseliny (s obsahem EPA a DHA), karotenoidy lutein a zeaxanthin, vitamin E, zinek a měď. Obsažená DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku.* EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce.** Vitamin E, měď a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek napomáhá udržení normálního stavu zraku. Zeaxanthin a lutein jsou žlutooranžová rostlinná barviva označovaná jako karotenoidy. V lidském těle se shromažďují především v sítnici oka. S přibývajícím věkem jejich koncentrace v oku klesá.

*Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. **Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.


Dávkování

1x denně 1 kapsle. Zapít dostatečným množstvím tekutin.


Složení

V 1 kapsli: Omega-3 (nenasycené mastné kyseliny, s obsahem 36% EPA, 24% DHA) 350 mg, vitamin E (α-TE) 20,1 mg, zinek 20 mg, lutein 15 mg, měď 1 mg, zeaxanthin 0,15 mg.  Obsahuje sójový lecitin a včelí vosk.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Skladujte mimo dosah malých dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.