Byoms Probiotický čistič koupelen 400 ml

Drogerie

Značka: BYOMS
Koncentrovaný probiotický přípravek na mytí koupelen od značky Byoms účinně čistí keramické obklady, dřezy i toalety. Svým přírodním složením je šetrný k životnímu prostředí.
NAVÍC Byoms Freshen Up Odour Remover 75 ml Při nákupu 2 ks produktů značky Byoms získáte NAVÍC Byoms Freshen Up Odour Remover 75 ml za 0,01 Kč. Akce platí do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
389

O produktu

50134656

Probiotický univerzální čistič na mytí koupelen Byoms obsahuje jako aktivní látky prospěšné bakterie, jež přirozeně bojují proti těm škodlivým. Tím se prostředek odlišuje od konvenčních výrobků na trhu, které mají často dezinfekční účinek. Přípravek se skládá z pečlivě vybraných organických, přírodních složek a kmenů bakterií, které se běžně vyskytují ve střevní flóře a jsou pro nás zcela neškodné. Čisticí prostředek Byoms snižuje množství a rozmanitost patogenních bakteriálních druhů, což je obzvláště důležité v domácnostech, kde žijí malé děti nebo zvířata.

Šetrný k životnímu prostředí

Přípravek neobsahuje žádné fosfáty, parfémy, barviva, chlór ani syntetické materiály. Je vhodný na keramické obklady, dřezy i toalety. U přírodních materiálů, jako je mramor, ho nejprve vyzkoušejte na malé ploše. Hodnota pH čističe je cca 4,5. Vytváří ochranný mikrofilm – probiotické bakterie pokryjí povrch mikrobiologickou vrstvou, která je účinná až 8 dní. Odstraňuje nepříjemné pachy a dodává jemnou vůni a poradí si i se „zažranou“ špínou. Produkt má čistě veganské složení netestované na zvířatech. Je plně biologicky odbouratelný a není škodlivý pro životní prostředí. Bez konzervačních látek a skleníkových plynů. Produkt získal ocenění ECOCERT. Jeho obal pochází k recyklovatelného plastu.

Hlavní vlastnosti:

  • univerzální čistič na mytí koupelny a WC
  • veganské složení
  • obsahuje probiotické bakterie

Použití

Přípravek je připravený k okamžitému použití a není potřeba ho ředit.
Před použitím dobře protřepejte. Nastříkejte na povrch a nechte působit 2-5 minut. Nenechávejte zaschnout. Povrch vyčistěte hadříkem nebo houbičkou.
Při odstraňování silného znečištění nebo vodního kamene prodlužte dobu působení na 10-15 minut. Sprej můžete použít i na čištění toalety. Nastříkejte ho do mísy a do okolí záchodu. Přípravek odstraní jak vodní kámen, tak i nežádoucí zápach. U přírodních materiálů, např. u mramoru, výrobek napřed vyzkoušejte na malém místě.

Upozornění

H319 - Způsobuje vážné podráždění očí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.