Čaje a čajové směsi

Biogena MAXI Fantastic Tea 90 sáčků

Značka: BIOGENA

Exkluzivní sada porcovaných ovocno-bylinných směsí a pravého čaje v dárkovém balení. Devět čajových variací pro každou Vaši náladu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Biogena MAXI Fantastic Tea 90 sáčků

50077922

Úvod

Exkluzivní sada porcovaných ovocno-bylinných směsí a pravého čaje v krásném balení. Vůně šťavnatého pomeranče, jahod či borůvek, svěží máta nebo sladká vůně zeleného čaje s jasmínem vytváří škálu chutí pro každou Vaši náladu. Nechte vnést kouzlo čajů Fantastic do Vašeho domova nebo věnujte kazetu čajů jako milý dárek.


Složení

Borůvka & Rakytník: Ibišek květ, jablko plod, ostružiník list, aroma, rakytník plod 5 %, borůvka plod 3 %, šípek plod.
Jablko & Echinacea: Jablko plod 42 %, šípek plod, ostružiník list, aroma, Echinacea 5 %, kyselina: kyselina citronová, ibišek květ, čekanka kořen, skořice kůra.
Jahoda & Ginkgo: Ibišek květ, jablko plod, ostružiník list, ginkgo list 10 %, aroma, šípek plod, jahoda plod 3 %.
Pomeranč & Ženšen: Jablko plod, ostružiník list, ibišek květ, aroma, citronová tráva list, pomeranč oplodí 5,5 %, kyselina: kyselina citronová, šípek plod, čekanka kořen, ženšen kořen 1,5 %.
Višeň & Máta: Ibišek květ, jablko plod, máta list 10 %, aroma, ostružiník list, šípek plod, skořice kůra, lékořice kořen, višeň plod 2 %, kyselina: kyselina citronová.
Darjeeling Royal: Černý čaj.
Earl Grey: Černý čaj, aroma.
Fresh Mint: Máta list.
Jasmine Green: Zelený čaj, jasmín květ.

Více o značce

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů, které vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin. Zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje typické. Receptury nových lahodných čajových variací sledují trendy výživových kritérií a pocházejí z vlastního vývoje v Českých Budějovicích. Biogena spolupracuje s českými dodavateli a snaží se nacházet cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.


Použití

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 6-8 minut, černé čaje 2-5 minut.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.