Iswari Čokoláda Mint Kiss BIO RAW 75 g

Potraviny a nápoje

Skladem na e-shopu

99

Cena za 100 g: 132 Kč

O produktu

Dopřejte svým chuťovým buňkám dobrodružství v podobě opravdové čokolády s nádechem máty v nejvyšší kvalitě. Čokoláda Mint Kiss je vyrobena z nepražených ekvádorských bobů Arriba Nacional. Obsahuje 61 % kakaové sušiny. Díky šetrné výrobě za nízkých teplot do 42 °C zůstávají v surovině zachovány všechny cenné přírodní látky.

Je doslazována krystalickým kokosovým cukrem netradičně až v průběhu temperování. Čokoláda díky tomu získává jemně zrnitou až křupavou texturu, která se na jazyku postupně rozpouští. Zajímavý chuťový podtext dodává čokoládě lahodný nasládlý prášek z peruánského ovoce lucumy, který chutí a vůní připomíná vanilku, karamel a oříšky.

Složení

Bio kakaová sušiny (61 %), bio kokosový cukr, bio lucuma prášek, bio slunečnicový lecitin, bio mátový esenciální olej (0,33 %).

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.