Registrovaný léčivý přípravek

Coldrex Junior CITRON 10 sáčků

Značka: COLDREX

Snižuje horečku a tlumí bolesti. Uvolňují ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Tlumí bolesti v krku. Pomáhá posílit imunitní systém.

155
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Coldrex Junior CITRON 10 sáčků

50096410

Úvod

Coldrex Junior Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Junior Citron se užívá ke zmírnění nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Junior Citron jsou určeny pro děti od 6 do 12 let.


Dávkování

Děti ve věku 6-12 let užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 3 dny. Přípravek se nepodává dětem mladším než 6 let.


Složení

Léčivými látkami jsou paracetamolum 300 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg a acidum ascorbicum 20 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharóza, bezvodá kyselina citronová, dihydrátnatrium-citrátu, sušený kukuřičný škrob, citronové aroma (obsahuje: přírodní a přírodně identické aromatické látky, kukuřičný maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, butylhydroxyanisol), natrium-cyklamát, sodná sůl sacharinu, kurkumin (E100) a koloidní bezvodý oxid křemičitý.


Upozornění

Přípravek Coldrex Junior Citron obsahuje sodík a sacharózu. To je nutné vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou.

Pokud užíváte Coldrex Junior Citron, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol.                                                                                                                

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.