Potraviny a nápoje

DietLine Kuře s houbami 270 g

Značka: DIETLINE

Hotové jídlo vhodné k doplnění jídelníčku bez zbytečných kalorií. Kuřecí maso je z přirozených chovů. Houby, bylinky a kapka smetany dodávají pokrmu výtečnou chuť.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: DietLine Kuře s houbami 270 g

50117880

Úvod

Hotové jídlo vhodné k doplnění jídelníčku bez zbytečných kalorií. Vyplní mezery, kdy není možnost připravit čerstvý pokrm. K přípravě DietLine Kuře s houbami byly použity velmi kvalitní suroviny. Kuřecí maso pochází z přirozeného chovu. Pokrm je dochucen houbami a bylinkami a celková chuť zjemněna kapkou smetany. Dlouhodobá trvanlivost zajištěna šetrným procesem přípravy.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá dodržet kaloricky vyvážený jídelníček
  • kvalitní suroviny dodávají pokrmu výtečnou chuť
  • maso pochází z přirozeného chovu

Složení

Houby 33 %, předvařené kuřecí maso 29,5 % (kuřecí filet, sůl), voda, mrkev, smetana 6 %, celer, cibule, mléčná bílkovina, bílé víno, modifikovaný kukuřičný škrob, česnek, přírodní aroma, sůl, zahušťovadlo (xanthanová a guarová guma), byliny. Energetická hodnota v jedné porci 300 g: 204 kcal/863 kJ. Informace pro alergiky: pokrm obsahuje celer a mléko.


Použití

Odtrhněte víčko do půli a ohřívejte 2 minuty v mikrovlnné troubě při maximálním výkonu. V horké vodní lázni je možné pokrm ohřát za 8 minut bez odtržení víčka. Lázeň s pokrmem pak ochlaďte studenou vodou.


O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.