Potraviny a nápoje

Diva's Bylinné čaje 3 druhy premium mix pack 12x400 ml

Značka: DIVA'S

Prémiové balení tří druhů Diva's Bylinkových čajů: Matcha, Rooibos a Šípek. Osvěžující nápoje jsou ochucené ovocnými šťávami a neobsahují přidaný cukr.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Diva's Bylinné čaje 3 druhy premium mix pack 12x400 ml

50121656

Úvod

Prémiové balení 12x400 ml Diva's Bylinkových čajů: Matcha, Rooibos a Šípek. Osvěžující nápoje jsou ochucené ovocnými šťávami z hroznů, malin, švestek a citrónu. Neobsahují přidaný cukr.

Osvěžení s chutí ovoce a bylinek

  • Diva's Bylinkový čaj Matcha: Výluh ze silného zeleného čaje matcha s ovocnou šťávou a vůní citrónové trávy. Čaj matcha vydá za 10 šálků běžného zeleného čaje. Zelený čaj přispívá k osvěžení těla i mysli, zlepšuje soustředěnost i paměť. Jeho tonizující účinky přetrvávají několik hodin.
  • Diva's Bylinkový čaj Rooibos: Výluh z listů rooibos ochucený ovocnou šťávou a extraktem z meduňky. Listy afrického keře Rooibos vytváří rudohnědý nálev s plnou lehce nasládlou chutí.
  • Diva's Bylinkový čaj Šípek: Výluh ze šípků ochucený ovocnou šťávou a extraktem z ibiškových květů. Červené plody šípkové růže obsahují vitamin C a poskytují lahodný osvěžující nálev charakteristické chuti.

Složení

Diva's Bylinkový čaj Matcha: Výluh z čaje matcha 74% (voda, čaj matcha), ovocné šťávy z koncentrátu 26% (hroznová, citrónová, hrušková), extrakt z citronové trávy, přírodní aroma, antioxidant: kyselina askorbová. Diva's Bylinkový čaj Rooibos: Výluh z čaje rooibos 74% (voda, čaj rooibos), ovocné šťávy z koncentrátu 26% (hroznová, malinová, citrónová), extrakt z meduňky lékařské (Melissa officinalis), přírodní aroma. Diva's Bylinkový čaj Šípek: Výluh ze šípkového čaje 65% (voda, šípky), ovocné šťávy z koncentrátu 35% (jablečná, švestková, citrónová), extrakt z květu ibišku, přírodní aroma.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.