Donna Hair FORTE 3 měsíční kúra 90 tobolek + přívěšek Swarovski Elements

Doplněk stravy

Značka: DONNA HAIR
DonnaHAIR FORTE obsahuje vyvážené množství aminokyselin, vitaminů a minerálů pro komplexní péči o vaše vlasy. Nyní v limitované edici s originálním šperkem DonnaHAIR s krystaly Swarovski.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50102166

DonnaHAIR FORTE je doplněk stravy s unikátním složením aminokyselin, vitaminů a minerálů obohacených o extrakty kopřivy dvoudomé a přesličky rolní. Komplexní péče o vaše vlasy a pokožku hlavy. Přípravek DonnaHAIR FORTE je určen ženám, které trpí nadměrným vypadáváním, lámáním a třepením vlasů a ženám, které chtějí zpomalit proces šedivění a vrátit vlasům jejich lesk. Nyní výhodné tříměsíční balení s originálním přívěškem DonnaHAIR s krystaly Swarovski z nové kolekce.

  • Biotin, zinek a extrakt přesličky podporují normální růst vlasů a pomáhají při jejich zvýšeném vypadávání.
  • Biotin, zinek, extrakt přesličky a kopřivy udržují přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost. Pomáhají při lámání a třepení vlasů.
  • Zinek, vitamin A, extrakt přesličky pečují o kvalitu pokožky hlavy, pomáhají při mastných či vysušených vlasech. Udržují přirozený objem vlasů.

Dávkování:

Užívejte 1 tobolku denně po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Složení:

L-methionin 230 mg, L-cystein 60 mg, L-tyrosin 150 mg, biotin 300 μg, kyselinu listová 400 μg, vitamin A 400 μg, extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 150 mg, extrakt přesličky rolní 71,5 mg (odpovídá 7 mg křemíku), extrakt kopřivy dvoudomé 12 mg, zinek 7,5 mg v jedné tobolce.

Dále pomocné látky dextrin, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, želatinu, oxid titaničitý.

Upozornění:

Přípravek mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.