Good Gout BIO Brokolicové pyré 4m+ kapsička 120 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Zeleninový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 4. měsíce. Jemné pyré obsahuje jen jednu zeleninu, aby se děťátko naučilo rozpoznávat ty pravé chutě.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119264

Zeleninový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 4. měsíce. Jemné lahodné pyré v bio kvalitě obsahuje jen jednu zeleninu, aby se děťátko naučilo rozpoznávat ty pravé chutě. Přesnídávka v uzavíratelné kapsičce je konzervována pouze tepelnou úpravou. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozená chuť v bio kvalitě
  • praktický uzavíratelný obal
  • neobsahuje lepek

Složení

95 % bio brokolice, voda. Bez lepku. Sterilováno. Tepelně upraveno. Baleno v ochranné atmosféře. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno ve Španělsku.

Použití

Obsah kapsičky ohřívejte v mikrovlnné troubě v misce nebo přímo v kapsičce bez uzávěru (po dobu 15 sekund) nebo ohřívejte ve vodní lázni (po dobu 2 minut). Zamíchejte, zkontrolujte teplotu a máte hotovo! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 48 hodin.

Upozornění

Nenechávejte děti do 36 měsíců s víčkem bez dozoru. Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování. Vhodné pro kojence od ukončeného 4. měsíce, pokud lékař neurčí jinak.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.