Ostatní příkrmy

Hami BIO Ovocný koktejl s mandarinkou 6m+ 6x200 g

Značka: HAMI

Mix ovoce s mrkví a rýžovou moukou v BIO kvalitě pro děti od ukončeného 6. měsíce. Bez přidaného cukru, lepku, mléčné složky a konzervantů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Hami BIO Ovocný koktejl s mandarinkou 6m+ 6x200 g

50115139

Úvod

Hledáte chutnou, a přitom hodnotnou svačinku pro svého malého strávníka? Příkrm BIO Ovocný koktejl s mandarinkou od Hami chutná jak malým, tak větším dětem. Je vyroben z přísně kontrolovaného vybraného ovoce. Neobsahuje přidaný cukr, konzervační látky, umělá barviva, lepek ani mléčnou složku. Ovoce do BIO příkrmů pochází ze zemědělství, které je šetrné k životnímu prostředí. Příkrm je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce. Hotová přesnídávka ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty. Příkrmy Hami si Vaše děťátko jistě brzy zamiluje. Je vhodné příkrmy střídat a nechat dítě v prvním roce života vyzkoušet co nejvíce druhů ovoce, aby si zvyklo na jejich chuť a pestrost stravy. Balení obsahuje 6 ks výrobku po 200 g.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocná BIO přesnídávka pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • 100% bez konzervantů dle zákona
  • obsahuje kontrolované ovoce z ekologického zemědělství
  • bez přidaného cukru a bez lepku
  • bez mléčné složky

Složení

Ovoce (bio koncentrovaná šťáva z bílých hroznů 34 %, bio jablko 17 %, bio mandarinková šťáva 6 %, bio banán 4 %), voda, bio mrkev 10 %, bio rýžová mouka 6 %, bio koncentrovaná citrónová šťáva, kyselina askorbová (vitamín C).


Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku.


O značce

Hami výrobky již počtvrté v řadě zvítězily v anketě Česká máma v kategorii dětských příkrmů. Společnost Hami dbá na nejvyšší kvalitu a bezpečnost surovin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.