HELAN Apelab Krém na rty chránící před UV zářením 15 ml

Kosmetika

Značka: HELAN
HELAN Apelab Krém na rty chránící před UV zářením hydratuje rty, chrání je před slunečními paprsky a předchází vzniku vrásek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
259

O produktu

50128421

HELAN Apelab Krém na rty chránící před UV zářením hydratuje rty, chrání je před slunečními paprsky a předchází vzniku vrásek. Jemný základ obzvláště vyvážené receptury spočívá ve sladkých mandlích, ricinovém oleji, včelím vosku, medu a bambuckém másle. Přidána je také kyselina hyaluronová, která podporuje hlubokou hydrataci jemné pokožky rtů, předchází a omezuje výskyt drobných vrásek a přispívá k tomu, aby rty byly hladší a více vypnuté.

Výsledek:

  • chrání rty před UV zářením
  • redukuje vrásky a předchází vzniku nových
  • hydratuje, zvláčňuje a zjemňuje pokožku

Složení

  • krém je z 90 % tvořen přírodními surovinami
  • z toho 27 % surovin je v BIO kvalitě (ricinový olej, mandlový olej, bambucké máslo, včelí vosk, med)
  • dermatologicky testováno na citlivou pokožku

Použití

Aplikujte na rty kdykoliv budete potřebovat, a především ve chvíli, kdy se chystáte ven.

Upozornění

Vy ani Vaše děti nepobývejte na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. 

O značce

Certifikovaná přírodní kosmetika Helan si zakládá na použití čistých přírodních surovin, dlouholeté tradici a výzkumu s moderními technologiemi, které dokáží co nejlépe využít rostlinný potenciál. Pro svou kosmetiku pečlivě vybírá pouze certifikované suroviny zejména od lokálních dodavatelů. Cílem je vytvářet etické produkty, které jsou férové k přírodě, lidem i jejich práci. I proto jsou kompletně vymyšleny, vyrobeny a zabaleny pouze v Itálii. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.