Kosmetika

HELAN BIMBI Tuhé kukuřičné mýdlo pro děti 100 g

Značka: HELAN
Produktová řada: Linea Bimbi

HELAN BIMBI Tuhé kukuřičné mýdlo pro děti šetrně čistí citlivou dětskou pokožku a zároveň ji nádherně zjemňuje. S velmi příjemnou vůní.

195
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: HELAN BIMBI Tuhé kukuřičné mýdlo pro děti 100 g

50126423

Úvod

Není mýdlo jako mýdlo. To dětské musí být obzvlášť šetrné. HELAN BIMBI Tuhé kukuřičné mýdlo pro děti čistí citlivou dětskou pokožku a zároveň ji nádherně zjemňuje. Po použití zůstane pokožka hebká a příjemně voňavá. Mýdlo je díky svému složení vhodné i pro miminka. 

Výsledek:

  • šetrně myje dětskou pokožku
  • zjemňuje, pěstí a hýčká
  • s velmi příjemnou vůní

Složení

Mýdlo je obohaceno o kukuřičný škrob, který šetrně čistí pokožku. Dále také o olivový a mandlový olej, které pokožku vyživují. 


Použití

Mýdlo navlhčete vodou a mezi dlaněmi vytvořte pěnu, kterou aplikujte na tělo dítěte. Mýdlo můžete také promnout s žínkou. V obou případech vytvoříte jemnou, lehkou a měkkou pěnu, která příjemně voní, snadno se oplachuje a zanechává příjemný pocit svěžesti.


O značce

Certifikovaná přírodní kosmetika HELAN si zakládá na použití čistých přírodních surovin, dlouholeté tradici a výzkumu s moderními technologiemi, které dokáží co nejlépe využít rostlinný potenciál. Pro svou kosmetiku pečlivě vybírá pouze certifikované suroviny zejména od lokálních dodavatelů. Cílem je vytvářet etické produkty, které jsou férové k přírodě, lidem i jejich práci. I proto jsou kompletně vymyšleny, vyrobeny a zabaleny pouze v Itálii. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.