Kendamil 3 BIO Batolecí mléko DHA+ 800 g

Výživa pro malé děti

Značka: KENDAMIL
Mléčná výživa pro malé děti od 12. do 36. měsíce. Plnotučné mléko volně pasoucích se krav dodává výživě přirozenější a sladší chuť. Bez palmového tuku a rybího oleje.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119556

Hledáte kvalitní batolecí mléko, které by Vašemu dítěti zajistilo co nejpřirozenější přísun všech potřebných živin? Kendamil 3 BIO Batolecí mléko DHA+ je plně organický produkt superprémiové kvality. Mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 12. měsíce do 36. měsíce věku je vhodnou volbou pro období postupného či úplného ukončení kojení a poskytuje vše, co Váš malý strávník potřebuje. Plnotučné mléko volně pasoucích se krav dodává výživě přirozenější a sladší chuť. Díky tomu obsahuje méně přísad a rostlinných olejů než konkurenční vzorce vyrobené z odstředěného mléka.

Hlavní vlastnosti:

 • přirozená vůně mléka a lahodná chuť
 • se všemi základními vitamíny a minerály
 • esenciální mastné kyseliny omega 3 (DHA*) a omega 6
 • obsahuje probiotika GOS
 • bez palmového oleje, bez rybího tuku

Premiová receptura uchovávající nutriční bohatství a chuť plnotučného mléka

Mléka Kendamil jsou vyráběna v oblasti britského národního parku Lake District, který je znám svou panenskou přírodou a nekonečnými jezery. Uprostřed této přírody žijí na pastvinách krávy, které produkují to nejlepší plnotučné mléko, které dodává mléčné výživě Kendamil tak nezaměnitelnou chuť, potřebné vitamíny a živiny. Chov krav formou grass feeding zvyšuje procento Omega 3 mastných kyselin v mléce.


Složení

Organické plnotučné mléko, organické odstředěné mléko, organická laktóza (z mléka), organické rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), organické Galakto-oligosacharidy (z mléka), fosforečnan vápenatý, mléčnan vápenatý, hydroxid draselný, citrát vápenatý, Vitamín C, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas  Schizochytrium Sp. T18), uhličitan draselný, pyrofosforečnan železitý, Vitamin E, síran zinečnatý, Niacin, kyselina pantothenová, síran měďnatý, Vitamín A, Thiamin (B1), Vitamín B6, Riboflavin, síran manganatý, Kyselina listová, seleničitan sodný, Vitamín K, jodid draselný, Vitamín D, Biotin, Vitamín B12. Rady pro alergiky: Alergeny jsou vypsány tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Použití

 • Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.
 • Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout po dobu nejdéle 30 minut.
 • Nalijte požadované množství vody (dle návodu níže) do sterilizované láhve.
 • Pomocí přiložené odměrky přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou.
 • Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil.
 • Ochlaďte na teplotu přirozenou k pití a zkontrolujte teplotu tekutiny na Vašem zápěstí.
 • Nespotřebovanou výživu neuchovávejte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Nevkládejte dovnitř balení vlhkou odměrku.
 • Balení vždy pečlivě uzavřete a spotřebujte do 4 týdnů po otevření.
 • Skladujte na chladném a suchém místě mezi 5-20 °C.

Dávkování

1 odměrka (4.6 g prášku) na 30 ml vody. Počet dávek je pouze orientační. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem:

Přibližný věk dítěte

Množství čerstvě převařené zchlazené vody na 1 dávku (ml)

Počet odměrek na 1 dávku

   1-3 roky

    180

    6

Upozornění

Kendamil 3 BIO Batolecí mléko DHA+ je určeno pouze pro děti od ukončeného 12. měsíce věku. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte dle konzultace s Vaším lékařem, lékárníkem, porodní asistentkou, zdravotníkem, zdravotní sestrou zabývající se dětskou výživou, dietologem nebo jiným výživovým odborníkem na základě individuálních potřeb Vašeho dítěte. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepším způsobem výživy pro Vaše dítě. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte.

O značce

Společnost Kendal Nutricare je rodinou společností s více než 50letou tradicí výroby kojenecké výživy. Všechna mléka Kendamil nesou označení Red Tractor. Toto označení je certifikátem, který se uděluje pouze farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všechny složky obsažené ve výrobku byly vyprodukovány a vypěstovány ve Velké Británii, což umožňuje přísnou kontrolu všech postupů při výrobě.

*(jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu)

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.