Kendamil 1 BIO Kojenecké mléko počáteční DHA+ 800 g

Kojenecká výživa počáteční

Značka: KENDAMIL
Počáteční mléčná kojenecká výživa pro kojence od narození do 6. měsíce věku, nemohou-li být kojeni. Je vyrobena z plnotučného kravského mléka v bio kvalitě.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50119554

Každá maminka si přeje dát svému dítěti vždy to nejlepší a nejlepší výživou pro miminko je kojení. Pokud však kojení není možné je třeba pečlivě vybírat výživu, která pokryje všechny jeho náročné potřeby. Kendamil 1 BIO Kojenecké mléko počáteční DHA+ je počáteční mléčná kojenecká výživa superprémiové kvality splňující ty nejpřísnější normy pro BIO produkci mléka. Je určena pro kojence od narození do 6. měsíce věku, nemohou-li být kojeni a speciálně vyvinuta tak, aby poskytovala ty nejkvalitnější živiny ve vyvážené podobě. Je vyrobena z plnotučného kravského mléka, které pochází z panenské přírody anglického národní parku Lake District, který se pyšní tou nejčistší přírodou.


Složení

Organické plnotučné mléko, organická demineralizovaná bílkovina mléčné syrovátky v prášku, organické odstředěné mléko, organické rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), Galakto-oligosacharidy (z mléka), citrát vápenatý, citrát sodný, chlorid draselný, mléčnan vápenatý, chlorid hořečnatý, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrořas  Schizochytrium Sp. T18), Vitamín C, hydroxid draselný, cholin bitartát, inositol, pyrofosforečnan železitý, síran zinečnatý, Vitamín E, L-karnitin, Niacin, kyselina pantothenová, síran měďnatý, Thiamin, Vitamín A, Vitamín B6, Riboflavin, Kyselina listová, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D, Biotin, Vitamín B12. Rady pro alergiky: Alergeny jsou vypsány tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Použití

  • Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.
  • Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout po dobu nejdéle 30 minut (v příliš chladné vodě se mléko může hůře rozpouštět). Nepoužívejte uměle změkčenou nebo opakovaně převařovanou vodu.
  • Nalijte požadované množství vody (dle návodu níže) do sterilizované lahve.
  • Pomocí přiložené odměrky přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou. Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil.
  • Ochlaďte na teplotu přirozenou k pití. Vždy před podáváním nejdříve zkontrolujte teplotu tekutiny na Vašem zápěstí.
  • Nespotřebovanou výživu neuchovávejte.
  • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
  • Nevkládejte dovnitř balení vlhkou odměrku.
  • Balení vždy pečlivě uzavřete a spotřebujte do 4 týdnů po otevření.
  • Skladujte na chladném a suchém místě mezi 5-20 °C.

Tabulka dávkování

1 odměrka = 4,3 g; 1 odměrka prášku na 30 ml vody. Počet dávek je pouze orientační. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem:

Přibližný věk dítěte

Přibližná váha dítěte v Kg

Množství čerstvě převařené zchlazené vody na 1 dávku (ml)

Počet odměrek na 1 dávku

Počet dávek za 24 hodin

0-1 týden

3

90

3

6

1-4 týdny

3,5

120

4

5

1-2 měsíce

4,5

120

4

5

3 měsíce

5,5

150

5

5

4-5 měsíců

6,5

180

6

5

6 měsíců

8

210

7

4

Upozornění

Kendamil 1 BIO Kojenecké mléko počáteční DHA+ je určeno pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Mateřské mléko je pro výživu novorozenců a kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Počáteční kojenecká výživa by měla být používána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

O značce

Společnost Kendal Nutricare je rodinou společností s více než 50letou tradicí výroby kojenecké výživy. Všechna mléka Kendamil nesou označení Red Tractor. Toto označení je certifikátem, který se uděluje pouze farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všechny složky obsažené ve výrobku byly vyprodukovány a vypěstovány ve Velké Británii, což umožňuje přísnou kontrolu všech postupů při výrobě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.