KLARA ROTT Znovuzrození Dvousložková hydratační maska BIO 20 g + 70 ml

Kosmetika

Značka: KLARA ROTT
KLARA ROTT Znovuzrození Dvousložková hydratační maska BIO okamžitě a prokazatelně zvyšuje hydrataci pleti. Čisté přírodní složení obsahuje 56 biologicky aktivních látek.
Skladem na e-shopu
1 790

O produktu

50132269

Dávka hydratace pro okamžité vzpružení pleti! KLARA ROTT Znovuzrození Dvousložková hydratační maska BIO obsahuje unikátní kombinace aminokyselin inspirované složením lidské placenty, které mají zásadní vliv na hydrataci a pružnost pleti. Dále obsahuje například výtažek z mechu, fermentované ledové víno, silný hydrolát ze zeleného čaje či ručně připravené bylinné extrakty. Díky dvousložkové formě balení si hydratační masku namícháte vždy čerstvou, aby efekt 56 bioaktivních látek, které budou působit na Vaši pleť, byl co nejintenzivnější. Měření Státního zdravotního ústavu ČR potvrdilo, že hydratační maska Znovuzrození okamžitě zvyšuje hydrataci pleti.

Výsledek:

 • okamžitě zvyšuje hydrataci pleti
 • obsahuje 56 biologicky aktivních látek
 • veškeré dostupné suroviny jsou navíc v BIO kvalitě
 • vhodná pro všechny typy pleti

Použití

Nejdříve důkladně protřepejte lahvičku s tekutou složkou. Z kelímku odměřte 4 lžičky sušiny – použijte přiloženou mističku a dřevěnou lžičku – a zalijte 5 lžičkami protřepané tekuté složky. Promíchejte a dřevěným aplikátorem naneste masku na obličej. Nechte působit 15-20 minut a poté opláchněte vodou. Masku aplikujte na očištěný obličej. Abyste využila maximální potenciál masky opakujte proceduru 1-2x týdně.

O značce

KLARA ROTT je nejčistší kosmetika v Česku a jedna z nejčistších na světě. Vyvinuli 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti

Síla bio hydrolátů a bio extraktů

Základ přípravků kosmetiky KLARA ROTT tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které obsahují cenné látky z mateřské rostliny a nahrazují použití vody. Voda v kosmetických přípravcích zvyšuje objem a snižuje výrobní náklady, její pozitivní účinky na pleť jsou však nulové. Jejich výroba je sice náročná, ale účinek za to stojí.

V čem je kosmetika KLARA ROTT výjimečná?

 • Jako jediní v ČR vyrábí vlastní hydroláty. Mají tak pod kontrolou celý proces a mohou zaručit až 50x vyšší koncentraci účinnost, než je na trhu běžné.
 • Jde to i bez konzervantů. Značka KLARA ROTT nepoužívá žádné konzervanty, a to dokonce ani ty, které jsou povolené v bio kosmetice. Ve spolupráci s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí byl vyvinut „samo-konzervační systém“, který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a jiných ingrediencí udrží výrobky čerstvé 12 měsíců od data výroby.
 • Všechny vstupní suroviny v BIO. Veškeré vstupní suroviny, které existují v BIO kvalitě, používají v BIO kvalitě.
 • Vlastní výroba extraktů. Sami si také vyrábí všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek
 • Žádné vyplňovače, jen aktivní látky. Přípravky tvoří výhradně aktivní látky, které jsou pro Vaši pleť jednoznačně prospěšné. V žádném přípravku nenajdete alkohol nebo běžně používané látky určené ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí ani další syntetické či neúčinné složky.
 • Unikátní dvousložková aplikace. Optimálně zvyšuje propojení desítek vzájemně propojených látek a přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.
 • Omlazující kmenové buňky. Výjimečnost kosmetiky podtrhuje i použití kmenových buněk z alpské růže a goji.Jak prokazují vědecké výzkumy, tyto kmenové buňky pomáhají vyhlazovat vrásky, vypínají pleť, zlepšují hustotu a kvalitu pokožky, chrání kožní bariéru proti vnějším vlivům a zvyšují epidermální regeneraci a hydrataci pleti.
 • Přírodní, bio a fair trade přístup. Značka KLARA ROTT používá jen 100% přírodní suroviny,pro jejichž výběr je zásadní původ, kvalita i udržitelný způsob pěstování. Podporuje ekologické zemědělství a fair trade přístup. Všechny suroviny, u nichž to je možné, mají bio certifikaci, která garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Samozřejmostí jsou recyklovatelné skleněné obaly.
 • Výroba v ČR. KLARA ROTT je 100% česká značka s vlastní výrobou ve Středních Čechách.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.