Potraviny a nápoje

Wolfberry Kustovnice čínská v hořké čokoládě 100 g

Značka: WOLFBERRY

Goji v hořké čokoládě 100g Wolfberry jsou zdravou svačinou, která je ideálním řešením pro milovníky mlsání.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Wolfberry Kustovnice čínská v hořké čokoládě 100 g

50092484

Úvod

Co obsahují goji v 70% hořké čokoládě:

1. Goji Lycium polysacharidy – skupina výjimečně silných antioxidantů, které neutralizují volné radikály a tím pomáhají zabraňovat poškození buněk a stárnutí organismu. Aminokyseliny – regenerují organismus, napomáhají při výstavbě pojivových tkání, kolagenu, kůže, vlasů a nehtů. Vitamín C – odbourává volné radikály, takže působí jako silný antioxidant, zabraňuje zvýšené krvácivosti, vypadávání zubů a řídnutí vlasů, posiluje imunitní systém, je důležitý pro tvorbu bílých krvinek, má příznivý vliv na vstřebávání železa z potravin, je nezastupitelný při transformaci potravin v energii, posiluje nervový systém a napomáhá jeho správnému fungování, má příznivý vliv na kardiovaskulární systém. Vitamín B – zabraňuje předčasné únavě, napomáhá dobrému trávení a chuti k jídlu, upravuje energetické mechanismy, koriguje některé složky cholesterolu a tuků v krvi, je nezbytný pro činnost nervů. Vitamín E – zabraňuje sterilitě a zvyšuje potenci u mužů, má antioxidační schopnosti, má příznivý účinek na tlumení chorob krevního oběhu, likviduje noční křeče lýtek, napomáhá při regeneraci ran a jizev. Beta- karoten – neutralizuje nebezpečné volné radikály, zvyšuje obranyschopnost organismu, působí preventivně proti kardiovaskulárním nemocem, podporuje správnou funkci zraku, působí preventivně proti šerosleposti, oddaluje proces tvorby vrásek a stárnutí pleti. Beta-Sitosterol – mírní příznaky zvětšené prostaty, omezuje vypadávání vlasů způsobeného zvýšenou hladinou dihydrotestosteronu, posiluje oslabenou imunitu.

2. Čokoláda Vápník – má vliv na stavbu, pevnost a vývoj kostí, ovlivňuje činnosti veškerých svalů, podporuje činnost nervů, zmírňuje poruchy trávení, uplatňuje se při srážení krve, reguluje srdeční rytmus. Hořčík – je velmi důležitý pro svalovou kontrakci, udržuje stavbu kostí, podporuje energetické procesy a nervovou činnost. Železo – je nezastupitelné pro krevní systém, jako součást hemoglobinu v červených krvinkách váže kyslík a dopravuje ho do celého těla, pomáhá zásobovat energií svalovou soustavu, je zapojeno do správné funkce imunitního systému a metabolismu.

Složení:

• goji kustovnice čínská (sušené ovocné plody)

• hořká čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, sojový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát, vanilkový extrakt burbon Madagaskar).

Alergeny: výrobek obsahuje sóju a navíc může obsahovat stopy mléka a skořápkových plodů.

Energetická hodnota ve 100g výrobku:

Energie: 2020kJ / 485kCal; Bílkoviny: 8,7g; Tuky: 25,9g; Sacharidy: 51g; Vláknina: 1,9g


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.