Doplněk stravy

Larypront s propolisem a citrónem 12 tablet

Značka: LARYPRONT

Tablety se stabilizovaným vaječným bílkem, který je přirozeným zdrojem enzymu lysozymu, doplněné vitaminem C pro správnou funkci imunitního systému.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Larypront s propolisem a citrónem 12 tablet

50078246

Úvod

Lysozym a vitamin C pro Vaši imunitu. Přípravek Larypront s propolisem a citrónem obsahuje stabilizovaný vaječný bílek, který je přirozeným zdrojem enzymu lysozymu. Ten se běžně vyskytuje např. ve slinách a slzách. Obsažený vitamin C příznivě ovlivňuje imunitní a nervový systém a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Cucavé tablety Larypront oceníte zejména při pocitu pálení v krku nebo aftech.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu každé 3–4 hodiny, maximálně 4 tablety denně. Tabletu nechte volně rozpustit v ústech. Po užití alespoň 10 minut doporučujeme nejíst a nepít.


Složení

Stabilizovaný vaječný bílek s přirozeným obsahem lysozymu 160 mg, vitamin C 40 mg (50 % DRHP*), extrakt propolis 40 mg, přídatné látky: sorbitol (plnidlo, sladidlo), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), citrónová silice, talek (látka protispékavá), stearan hořečnatý (látka protispékavá) v jedné tabletě.

* DRHP – denní referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Doplněk stravy s přírodním zdrojem lysozymu a se sladidlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.