Loulouka BIO kapsička Oaty Blues s jogurtem 90 g

Ostatní příkrmy

Značka: LOULOUKA
Lahodná kapsička BIO Loulouka Oaty Blues obsahuje jemně namačkané ovoce s jogurtem a ovsem, a je tedy ideální svačinkou nebo snídaní pro malé jedlíky od ukončeného 6. měsíce.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

39

Cena za 100 g: 43 Kč

O produktu

50126896

Hledáte pro své děťátko zdravou svačinku či snídani? Vyzkoušejte lahodnou kapsičku BIO Loulouka Oaty Blues, která obsahuje jemně namačkané ovoce s jogurtem a ovesnou moukou. Neobsahuje žádné přidané cukry ani palmový tuk a všechny suroviny pocházejí z BIO zemědělství, takže přesně víte, co svému malému strávníkovi servírujete. Příkrm obsahuje dostatek kvalitních tuků a bílkovin, takže se hodí jako vydatná svačinka pro děti již od ukončeného 6. měsíce věku. Praktické balení v kapsičce můžete mít po ruce kdekoli a kdykoli a pokud by se náhodou stalo, že ji Vaše miminko nespořádá celou, můžete ji také jednoduše znovu uzavřít a uchovat v lednici na později.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocno-jogurtový příkrm v praktické kapsičce
  • pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • bez přidaných cukrů
  • bez palmového tuku
  • vhodné pro vegetariány

Složení

48% jogurt*, 43% banánové pyré*, 7% borůvkové pyré*, ovesná mouka*, citronový džus*, antioxidant: kyselina askorbová. *pochází z BIO zemědělství

Upozornění

Po otevření se může skladovat 1 den v lednici (7°C). Nenechávejte uzávěr v dosahu dětí do 3 let.

O značce

Loulouka je značka vytvořená rodiči pro rodiče. Stojí za ní tým lidí s více než desetiletou zkušeností z oboru dětského stravování, který dbá na to, aby veškeré produkty byly vyráběny z kvalitních lokálních surovin v BIO kvalitě. Vybrat si produkt Loulouka, znamená být šetrný k životnímu prostředí: výrobky neobsahují palmový olej, během výroby se využívá veškeré odpadní teplo. Loulouka investuje do předúpravny odpadních vod, tak aby snížila množství odpadní vody. Také využívá odpadní CO2 jeho zpětným zpracováním během balícího procesu. Loulouka výrobky jsou tak 100% udržitelné.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.