Medpharma Těhotenský test Komfort 10mlU/ml 2 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: MEDPHARMA
Medpharma Těhotenský test Komfort je zdravotnický prostředek určený ke včasnému zjištění těhotenství. Vysoce přesný, rychlý a hygienický těhotenský test si snadno můžete provést sama v klidu domova.
Skladem na e-shopu
84 ušetříte 15 Kč

Původní cena 99 Kč sleva 15%

O produktu

50098514

MedPharma Těhotenský test Komfort 10mlU/ml je testovací tyčinka určená pro přímé použití do proudu moči kdykoliv během dne s citlivostí 10mIU/ml. Jedná se o těhotenský test s rychlým a velmi přesným určením výsledku. Test zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), což je hormon vytvářený placentou a vylučovaný do moči již krátce po oplodnění. Jedná se o metodu kvalitativního stanovení lidského choriového gonadotropinu v moči. Balení obsahuje 2 testy.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 ks těhotenských testů pro domácí použití
  • zjišťují přítomnost hCG v moči
  • citlivost 10mlU/ml

Použití

Testuje se v proudu moči, kde po vložení jednorázové testovací tyčinky dochází ke vzlínání vzorku moči ke kontrolnímu místu. Pozitivní výsledek se projeví zobrazením růžovo-fialového proužku v kontrolní zóně „C“, tak v testovací zóně „T“. Negativní výsledek se projeví zobrazením růžovo-fialového proužku pouze v kontrolní zóně „C“ (v kontrolní zóně se proužek musí pokaždé objevit).

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.