Registrovaný léčivý přípravek

Megafyt ČAJOVÁ SMĚS PŘI NACHLAZENÍ nálevové sáčky 20x1,5 g

Značka: MEGAFYT
5.0

Megafyt čajová směs při nachlazení podporuje pocení při nachlazení a zvýšené teplotě. Ke kloktání při zánětech v ústech. Pro dospělé a děti od 3 let.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Megafyt ČAJOVÁ SMĚS PŘI NACHLAZENÍ nálevové sáčky 20x1,5 g

50078261

Úvod

Tradiční bylinný čaj pro úlevu při nemocech z nachlazení, které provází zvýšená teplota. Podporuje pocení. Používá se také při zánětech dutiny ústní a horních cest dýchacích. Použití tohoto rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Mohou jej užívat dospělí a děti od 3 let. Kvůli obsahu kořene lékořice není čaj vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinný čaj v nálevových sáčcích
  • přinese úlevu při nemocech z nachlazení a zvýšené teplotě
  • vhodný pro dospělé a děti od 3 let

Dávkování

Nálevový sáček přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 5-10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 1 šálek čaje 3x denně. Nálev je vhodný i ke kloktání. Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem užívejte přípravek nejdéle 1 týden.


Složení

1 nálevový sáček (hmotnost 1,5 g) obsahuje: květ bezu černého (Sambuci flos) 375 mg, lipový květ (Tiliae flos) 375 mg, jitrocelový list (Plantaginis folium) 300 mg, plod fenyklu obecného sladkého (Foeniculi dulcis fructus) 225 mg, lékořicový kořen (Liquiritiae radix) 225 mg.


Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.