NAIF Ochranný krém proti chladu a větru 50 ml

Kosmetika

Značka: NAIF
Dětský ochranný krém proti chladu a větru od značky Naif je vhodný i pro citlivou a ekzematickou pleť. Chrání a vyživuje během chladných zimních měsíců.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111999

Během mrazivých zimních dnů je jemná dětská pokožka vystavena vysoké námaze. Chlad i ledový vítr oslabují její obranyschopnost a přispívají k podráždění. Pečujte o pleť svých dětí pomocí speciálního ochranného krému proti chladu a větru od společnosti Naif. Krém má bohatou texturu a je vhodný i pro citlivou a ekzematickou pokožku.

Výsledek:

  • vyživuje pokožku
  • chrání proti chladu a větru
  • brání podráždění v oblasti přiléhání plen

Složení

Svým šetrným složením se krém výborně hodí pro všechny typy pleti, a to včetně suché a citlivé pokožky nebo ekzematické pleti. Vyživující látky pomáhají dodávat pleti potřebné živiny a hydrataci. Krém je vhodný k použití na obličeji i po celém těle. Můžete jej aplikovat také na oblast pod plenkami, aby nedošlo k podráždění.

Použití

Aplikujte na čistou a důkladně usušenou pokožku. Naneste malé množství krému na pleť a jemnými krouživými pohyby rozetřete, aby došlo k jeho úplnému vstřebání. V případě potřeby postup opakujte. Používejte kdykoliv během dne dle potřeby.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.