Registrovaný léčivý přípravek

Nolpaza 20 mg 14 tablet

Značka: NOLPAZA

Nolpaza 20 mg se používá ke krátkodobé úlevě od příznaků refluxu jako je kyselý pocit v ústech a pálení žáhy u dospělých.

145
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Nolpaza 20 mg 14 tablet

50037318

Úvod

Nolpaza 20 mg snižuje tvorbu žaludeční kyseliny. Přípravek Nolpaza 20 mg je určena krátkodobě k léčbě refluxních příznaků (např. pálení žáhy a kyselá regurgitace).

Při refluxu se vrací kyselý žaludeční obsah zpět do jícnu, kde může způsobit zánět a bolest. Většinou dochází k pocitu pálení na hrudi, který stoupá až do úst a kyselému pocitu v ústech (kyselá regurgitace). Příznaky refluxu většinou vymizí do 2-3 dnů. Tablety Nolpaza 20 mg jsou určeny pro dospělé.


Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu denně. Tablety se užívají 1 hodinu před jídlem,nesmí se kousat ani drtit, polykejte je celé a zapijte je trochou vody. Pokud nedojde k úlevě od příznaků do 2 týdnů, poraďte se s lékařem.


Složení

Léčivou látkou je pantoprazolum 20 mg (ve formě pantoprazolum natricum sesquihydricum) v jedné enterosolventní tabletě.

Pomocnými látkami jsou mannitol, krospovidon (typ B), uhličitan sodný, sorbitol (E420), kalcium-stearát v jádru tablety a hypromelosa, povidon (K25), oxid titaničitý (E171), žlutý oxid železitý (E172), propylenglykol, kopolymer ME/EA 1:1, natrium-lauryl-sulfát, polysorbát 80, makrogol 6000 a mastek v potahové vrstvě.


Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.