Nuance Magical Anti-Ageing Complex sérum pro všechny typy pleti 30 ml

Kosmetika

Značka: NUANCE
4.0
Nuance Magical Anti-Ageing Complex je multifunkční pleťové sérum, které poskytuje výživu, hydrataci a vše, co pleť potřebuje k pravidelné a efektivní regeneraci.
599

O produktu

50132034

Dopřejte své pleti kouzlo, které zastaví čas! Magical Anti-Ageing Complex je multifunkční pleťové sérum, které poskytuje výživu, hydrataci a vše, co pleť potřebuje k pravidelné a efektivní regeneraci – aby co nejlépe dokázala odolávat proudu dní a zachovala si mladistvou svěžest. Obsažené aktivní složky pomáhají zmírnit projevy stárnutí, podporují tvorbu kolagenu a vyplňují pleť. Komplex přírodních látek s extraktem ze zeleného čaje a vitamin E pleť chrání proti škodlivým vlivům okolního prostředí.

Výsledek

  • regeneruje, vyživuje a hydratuje pleť
  • pomáhá zmírnit projevy stárnutí
  • nové složení je šetrnější k pokožce
  • vysoký účinek díky komplexu přírodních aktivních látek s nejvyšším stupněm koncentrace a čistoty
  • bohatá, ale jemná textura se lehce vstřebává a nezanechává pleť mastnou

Složení

Komplex přírodních aktivních látek s nejvyšším stupněm koncentrace a čistoty. Magical Anti-Ageing Complex sérum mimo jiné obsahuje: extrakt z ostropestřce, olej z kamélie, jojobový olej, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hnědé řasy Padina pavonica, vitamin E.

  • Kaméliový olej napomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti. Vyživuje, rekonstruuje, vrací pleti pružnost.
  • Extrakt ze zeleného čaje má hydratační, zjemňující, vyživující a mineralizující účinek. Je bohatý na fenolické sloučeniny, které potlačují uvolněnou pokožku (redukují váčky pod očima) a redukují červené skvrny.
  • Vitamin E chrání pokožku před působením volných radikálů, regeneruje a napomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti.

Použití

Naneste dostatečné množství séra a jemně jej vtírejte do pleti, dokud se úplně nevstřebá. Pro optimální výsledek aplikujte na vyčištěnou pokožku 2x denně, nejlépe ráno a večer před použitím krému.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.