Oral-B EB 18-2 3D White náhradní hlavice s technologií CleanMaximiser 2 ks

Dentální hygiena

Značka: ORAL-B
Oral-B EB18-2 3D White náhradní hlavice na elektrický kartáček obsahuje speciální koncovku pro bělení a leštění zubů. Bělí zuby už od 1. dne tím, že z nich odstraňuje povrchové skvrny.
Skladem na e-shopu
329

O produktu

50132707

Dopřejte si zářivý úsměv s prémiovou kartáčkovou hlavou Oral-B 3D White! Hlavice má exkluzivní lešticí vložku, která bělí zuby už od 1. dne používání tím, že z nich odstraňuje povrchové skvrny. Vylepšené kartáčkové hlavy Oral-B 3D White obsahují technologii CleanMaximiser, která způsobí zežloutnutí původně zelených vláken ve chvíli, kdy je již potřeba hlavici vyměnit. To pomáhá zaručit optimální výkon kartáčkové hlavy a to nejlepší čištění. Unikátní vlákna obklopí každý zub a efektivně odstraní zubní plak. Vlákna se zaoblenými konci jsou šetrná k zubům i dásním. Hlavice jsou kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky Oral-B kromě modelů Pulsonic & iO. 

Hlavní vlastnosti:

  • 2 náhradní hlavice pro sonické zubní kartáčky Oral-B
  • bělejší zuby už od 1. dne díky odstranění povrchových skvrn
  • technologie CleanMaximiser vám pomůže poznat, kdy je čas vyměnit kartáčkovou hlavu za novou
  • exkluzivní lešticí vložka
  • kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky Oral-B (kromě modelů Pulsonic & iO)

banner


Použití

Zubní lékaři doporučují vyměňovat kartáčkovou hlavu každé tři měsíce. Zdokonalené kartáčkové hlavy 3D White obsahují technologii vláken CleanMaximiser, díky které zelená vlákna zežloutnou. Tím upozorňují, že je čas kartáčkovou hlavu vyměnit, aby bylo čištění stále optimální.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.