516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Oral-B Genius Rose Gold PRO 9000 elektrický zubní kartáček

Vyprodáno
Oral-B Genius Rose Gold PRO 9000 elektrický zubní kartáček

Oral-B Genius Rose Gold PRO 9000 elektrický zubní kartáček

50104110
Dentální hygiena
4 699 Kč 5999 Kč

Elektrický zubní kartáček od společnosti Oral-B s 48 000 impulzy za minutu a 6 různými čisticími programy, Bluetooth technologií, časovačem a tlakovým senzorem je každému uživateli šitý na míru.

Zobrazit kategorii Elektrické zubní kartáčky » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Elektrický zubní kartáček od společnosti Oral-B je určen pro všechny, kteří kladou velký důraz na kvalitu svého chrupu. S minimem vašeho úsilí vám totiž zajistí zdravé zuby, dásně a celou dutinu ústní. Jeho speciálně tvarovaná kruhová hlavice s jemnými hustými štětinami se dokáže dostat i do úzkých mezizubních prostor a odstranit zbytky jídla, které by jinak mohly dát vzniknout zubnímu kameni. Kartáček využívá až 10 500 oscilací a 48 000 pulzů za minutu, můžete mít proto jistotu, že je o vaše zuby spolehlivě postaráno.

6 čisticích programů

Vyberte si z široké nabídky šesti čisticích programů, abyste dosáhli výsledků, jaké požadujete. Kartáček umožňuje klasické i hloubkové čištění, dále jemný program určený pro uživatele s citlivými zuby i dásněmi, bělení zubů, speciální program k péči o dásně a čištění jazyka, na které mnoho lidí během ústní hygieny zapomíná. Během provozu přístroje časovač odpočítává 4× 30 vteřin, tedy čas pro každou čtvrtinu dutiny ústní.

Obsah balení

Kromě samotného kartáčku (rukojeti) najdete v balení i čtyři výměnné koncovky. Můžete si je nechat jako náhradní hlavy, nebo se podělit s ostatními členy rodiny a používat jedinou rukojeť vždy se svou vlastní hlavicí. Během cestování vám přijde vhod praktické pouzdro.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Oral-B
EAN 4210201174851

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.