Drogerie

Perwoll Renew Prací gel Blossom 3,74 l 68 dávek

Značka: PERWOLL
3.8

Prací gel Perwoll Renew Blossom dokonale prostupuje vlákny a odstraňuje i zažrané nečistoty a odolné skvrny. Je šetrný k jemným tkaninám, ideální na bílé i barevné oblečení.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

239
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Perwoll Renew Prací gel Blossom 3,74 l 68 dávek

50148012

Úvod

Prací gel Perwoll Renew Blossom dokonale prostupuje vlákny a odstraňuje i zažrané nečistoty a odolné skvrny. Je velmi šetrný k jemným tkaninám. Ideální na bílé i barevné oblečení. Udržuje syté a zářivé barvy, zachovává tvar látky a zabraňuje žmolkování. Složení gelu je šetrné k pokožce i k životnímu prostředí. Prostředek obsahuje 90 % přírodně získaných ingrediencí*. Funguje i při nízkých teplotách, je účinný jak v teplé, tak ve studené vodě a můžete ho používat i k ručnímu praní. Šetří energii, a i přesto přináší skvělé výsledky. 

Hlavní vlastnosti:

  • udržuje syté a zářivé barvy
  • šetrně odstraňuje nečistoty
  • zanechává příjemnou vůni květin

*Dokázáno laboratoří Henkel (Německo, 2021).


Složení

5-15 % aniontové povrchové aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, enzymy, parfémy (citronellol, coumarin, limonene, linalool), konzervační činidla: benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.


Použití

Při výběru pracího programu se řiďte doporučením na visačce vašeho oblečení. Pokud perete jemné prádlo v automatické pračce, naplňte ji pouze do poloviny. Před použitím protřepejte.


Upozornění

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Obsahuje 2-methylisothiazol-3(2H)-on. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.