Philips Filtrační konvice AWP2938GNT/10 s časovačem 4 litry mátově zelená

Ostatní

Značka: PHILIPS
Philips filtrační konvice zajistí důslednou mikrofiltraci vody, snižuje obsah chlóru, odstraňuje vodní kámen, mikroplasty i těžké kovy. Připraví křišťálově čistou vodu.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

699

Cena za 1 kus: 699 Kč

O produktu

50128120

Voda je pro náš život absolutně nezbytná – ne vždy ale máme po ruce zdroj vody, která je opravdu čistá a zdravotně nezávadná. Pokud zrovna nebydlíte u průzračného pramenu v nedotčeném pralese, pomůže vám s dokonalým vyčištěním vody filtrační konvice Philips AWP2938GNT/10. Má kompaktní velikost, která se vejde do dvířek ledničky. Navíc její moderní design skvěle sedí do každého interiéru a perfektně vypadá i na jídelním stole.

Philips Filtrační konvice AWP2938GNT/10 s časovačem 4 litry mátově zelená2

Dokonale průzračná a čistá voda

Do konvice nalijete běžnou kohoutkovou vodu, která projde skrz filtr Philips Micro X-Clean. Systém filtrace zbaví vodu nadbytečného chlóru, odstraní vodní kámen, těžké kovy i mikroplasty. Během pár minut tak získáte svěží a křišťálově čistou vodu.  Kryt proti prachu účinně udržuje vodu čistou tím, že zabraňuje vniknutí prachu do nádobky na filtrovanou vodu. Konev vám také pomůže prodloužit životnost kuchyňských spotřebičů jako například rychlovarné konvice, jelikož zabraňuje usazování vodního kamene. Digitální časovač vám připomene kdy vyměnit filtr, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku. Už dost bylo tahání lahví – dopřejte si ekologické řešení za zlomek ceny balené vody.

Hlavní vlastnosti:

  • filtrační konev zajistí křišťálově čistou a bezpečnou vodu
  • odstraní vodní kámen, mikroplasty i těžké kovy
  • sníží obsah chlóru
  • digitální časovač vám pohlídá čas výměny filtru
  • objem nádoby: 4 litry
  • kapacita filtrované vody: 2,6 litru
  • rychlost filtrace: 0,3 l/min

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.