Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07 náhradní hlavice 4 ks

Dentální hygiena

Balení 4 ks náhradních hlavic Philips Sonicare Sensitive. Má ultraměkká vlákna a čistí zuby jemně a šetrně, ale účinně.
775

O produktu: Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07 náhradní hlavice 4 ks

50110161

banner2

Hlavice kartáčku Philips Sonicare Sensitive je ideální pro šetrné, jemné a efektivní vyčištění pro osoby s citlivými zuby a dásněmi. Má jemnější vlákna a odstraní více plaku než manuální zubní kartáček.

banner1

Využívejte všech výhod sonické technologie s hlavicemi Philips Sonicare. Šetrná sonická technologie zajistí efektivní stírání zubního plaku ze zubů, a zároveň hlavice kartáčku dokáže napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provede 62 000 jemných, ale vysoce účinných pohybů, tedy mnohonásobně více než při ručním čištění. Zajistí vám úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní.  

banner2

Toto balení obsahuje čtyři kusy hlavic Sonicare Sensitive, které Jsou určené pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi. Mají ultraměkká vlákna (o 25 % jemnější než u běžné hlavice), jež jsou zastřihnutá tak, aby se přizpůsobila tvaru zubů a čistila sice důkladně, ale jemně. Na jednu stranu chrání zuby a dásně, na druhou stranu ovšem odstraňují více plaku než ruční kartáček.

banner3

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare Sensitive je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na včasnou výměnu vás upozorní tmavě modrá vlákna hlavice, která postupně zbělají. Hlavice snadno nasadíte na jakýkoli kartáček Philips Sonicare kromě modelů Essence a PowerUp Battery. 

Hlavní vlastnosti:

  • 4 ks náhradních hlavic Sonicare Sensitive
  • účinné čištění pro citlivé zuby a dásně
  • ultra měkká vlákna jsou šetrná k dásním
  • odstraní vice plaku než manuální kartáček
  • jsou kompatibilní se všemi Sonicare kartáčky (kromě modelů Essence a PowerUp Battery)

Upozornění: Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění  a garantované výsledky péče o zuby a dásně díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare

banner


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.