Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 sonický zubní kartáček

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

1450

O produktu

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 představuje snadný způsob, jak přejít od klasického manuální kartáčku na modernější a efektivnější technologii. S přechodem vám pomůže například chytrý úvodní program, který během prvních 14 použití postupně zvyšuje intenzitu čištění, takže si na sonické čištění snáze zvyknete. Se správnou délkou čištění vám pak bude asistovat 2minutový časovač, který vás navíc díky funkci Quadpacer upozorňuje po 30 sekundách, že je čas přejít na další kvadrant úst.

Výsledky přitom stojí za to. Kartáček čistí i hluboko mezi zuby a podél linie dásní a efektivně odstraňuje plak i skvrny na povrchu zubů, abyste měli zářivější úsměv. Díky šikmému krčku se snáz dostanete k zadní stěně zubů. Kartáček je šetrný a bezpečný a můžete ho používat i na rovnátka, zubní náhrady či obnažené krčky.

Hlavice ProResults

Součástí balení je jedna hlavice Sonicare ProResults, která je vhodná pro dlouhodobé i začínající uživatele sonických kartáčků. Vlákna kartáčkové hlavice dokonale kopírují tvar zubu a zajistí důkladné čištění i v obtížně dosažitelných oblastech – odstraňují až dvakrát více plaku než ruční kartáček.

Hlavní vlastnosti:

  • 1 režim čištění
  • až 31 000 stěrů za minutu
  • výdrž baterie až 3 týdny
  • časovač na 2 minuty s upozorněním po 30 sekundách