Potraviny a nápoje

SALVEST Prestó BIO Rajská polévka s bylinkami 300 g

Značka: SALVEST
Produktová řada: Prestó

Hotová rajská polévka SALVEST Prestó je vyrobená z kvalitních BIO surovin a je vhodná pro dospělé a děti od 3 let. Dopřejte si zdravý oběd či večeři bez času stráveného vařením!

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: SALVEST Prestó BIO Rajská polévka s bylinkami 300 g

50125840

Úvod

Nemáte čas na vaření? Hotová rajská polévka Salvest je ideálním řešením! Stačí ji jen ohřát a můžete si pochutnat nejen Vy, ale i Vaši malí strávníci od 3 let. Lahodná polévka obsahuje jen kvalitní BIO suroviny: vyzrálá rajčata, trochu protlaku, vodu, špetku cukru, pár zrnek mořské soli a snítku voňavého koření. Chutná přesně tak, jak si pamatujete z dětství od maminky či babičky. Hotovou polévku oceníte na cestách stejně jako doma, když zrovna nemáte čas nebo chuť vařit. Ušetřené minuty tak můžete věnovat třeba svému drobečkovi. Nemusíte mít obavy o kvalitu surovin stejně jako ekologii - polévka je v plně recyklovatelném obalu bez hliníku.

Hlavní vlastnosti:

  • hotová rajská polévka
  • pro dospělé a děti od 3 let
  • vyrobena z kvalitních BIO surovin
  • v ekologickém obalu
  • bez konzervantů

Složení

Voda, bio kostky rajčat (30 %), bio rajčatová pasta (47 %), bio paprika, bio cibule, bio pastinák, bio cukr, bio řepkový olej, bio česnek, mořská sůl, bio koncentrát přírodní citronové šťávy, bio bazalka, bio černý pepř, bio oregano. Vhodné pro vegetariány. Sterilováno. Tepelně upraveno.

SALVEST Prestó BIO Rajská polévka s bylinkami 300 g 2


Použití

Pro ohřev v mikrovlnné troubě kapsičku otevřete, polévku vlijte do vhodné misky, vložte do trouby, nastavte vysoký výkon a ohřejte. Polévku je možné ohřát také klasicky na sporáku. V tom případě kapsičku otevřete, její obsah vlijte do hrnce a za občasného míchání ji ohřejte na potřebnou teplotu. Pokud se rozhodnete ohřát polévku ve vodní lázni, neotevřené balení vložte do vroucí vody a ohřívejte cca 4–5 minut.

Návrh na servírování: Podávejte se slaninou a parmezánem.


Upozornění

Neotevřené balení skladujte při běžné pokojové teplotě. Po otevření výrobek uchovávejte v chladničce, a to po dobu maximálně 24 hodin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.