Sunar Premium 3 600 g

Výživa pro malé děti

Značka: SUNAR
Pokračovací mléčná výživa pro malé děti 12-24 měsíců. Obsahuje mléčný tuk, který dodává mléku lahodnou chuť a děti ho lépe přijímají.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120189

Pokračovací mléčná výživa pro batolata, která již nemohou být kojena. Sunar Premium 3 je vyroben z čerstvého kravského mléka a smetany. Prémiová receptura s ještě vyšším obsahem mléčného tuku dětem lépe chutná. Součástí receptury je prebiotická vláknina GOS a vápník* + vitamin D*, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí. Sunar Premium 3 je přizpůsoben speciálním potřebám batolat, proto obsahuje více důležitých živin než kravské mléko, ale regulovaný obsah bílkovin, který nezatěžuje mladé ledviny Vašeho dítěte. Pro děti od ukončeného 12. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

 • prémiová receptura s mléčným tukem
 • vyrobeno z čerstvého kravského mléka a smetany
 • bez přidaných cukrů, pouze mléčný cukr laktóza
 • železo* přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí
 • obsahuje vápník* + vitamin D*
 • obsahuje kyselinu DHA*
 • prebiotická vláknina GOS
 • bez palmového oleje

Na kvalitě záleží

Nová kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany v oblasti 2 UNESCO biosfér ve Švédsku. Při výrobě jsou aplikovány pokročilé technologie výroby a samozřejmostí je přísná kontrola kvality.

Více než 80 let výzkumu

Sunar s láskou pečuje o dětská bříška více než 80 let. Tato receptura byla vyvinuta experty z Hero Institute for Infant Nutrition, kteří spolupracují s předními zahraničními vědeckými odborníky na výživu, nemocnicemi a univerzitami.


Složení

Odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, smetana (obsahuje mléčný tuk), slunečnicový olej, řepkový olej, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), kokosový olej, vápenaté soli kyseliny fosforečné, citronan draselný, uhličitan vápenatý, chlorid hořečnatý, chlorid sodný, rybí olej, emulgátor (sójový lecitin), L-askorbát sodný, cholin chlorid, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, inositol, síran zinečnatý, L-karnitin, D-α-tokoferol, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, jodid draselný, seleničitan sodný, kyselina listová, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, síran manganatý, kyanokobalamin. Alergeny: mléko, ryby, soja.

Použití

 • Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte uzavíratelný hrneček nebo pítko tak, že je ponoříte na 10 minut do vařící vody.
 • V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout přibližně na 40°C. Vlijte požadované množství do vysterilizovaného hrnečku nebo pítka (viz. dávkovací tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.
 • Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím nože a vsypte do hrnečku nebo pítka požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Neměňte poměr prášku a vody.
 • Před podáváním zkontrolujte teplotu mléka na vnitřní straně zápěstí a ihned podávejte.
 • Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znovu nepodávejte.
 • Po přípravě každé dávky otevřené balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem.

Věk dítěte

Počet mléčných porcí na den

Doporučené množství mléka na den (v ml)

12-24 měsíců

2

330

Příprava jedné porce

 

Voda (ml)

Počet zarovnaných odměrek

Množství obnoveného mléka (v ml)

150

5

165

Upozornění

Sunar Premium 3 je mléčná výživa v prášku. Je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Sunar Premium 3 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Není určen dětem do 1 roku. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a doporučení uvedená na obale. Potravina pro zvláštní výživu. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte.

*jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.