Vichy Liftactiv Specialist PEPTIDE-C ampule proti vráskám 10x1,8 ml

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Vichy v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Nenechte to na přírodě a pomozte své pleti udržet svěžest. Inovace od Vichy Liftactiv Specialist Peptide-C byla vyvinuta pro účinnou korekci hlavních známek stárnutí pleti. Sérum s vysoce koncentrovanou silou aktivních látek používaných v dermatologii cílí na všechny typy jemných linek a vrásek, dokonce i na hluboké vrásky. Okamžitě pomáhají pleť hydratovat a vyplnit. Po 10 dnech je pleť vyhlazenější, jasnější a pevnější * a po 1 měsíci dochází ke snížení viditelnosti vrásek a revitalizaci pleti. **

Výsledek:

  • okamžitě: hydratace & vyplnění
  • po 10 dnech: vyhlazení, rozjasnění & zpevnění
  • po 1 měsíci: revitalizace & zmírnění viditelnosti vrásek

Vhodné i pro citlivou pleť

Vichy Liftactiv Specialist Peptide-C je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti s vráskami. Při pravidelném používání se pokožka zdá být hladší a pevnější, je jasnější, revitalizovaná a viditelně mladší. Balení v ampulích zaručuje zachování optimální účinnosti aktivních látek a jejich čerstvosti pro každé použití. S obsahem mineralizující termální vody Vichy. Bez parfému. Hypoalergenní.

Složení

10% čistý vitamin C, biopeptidy, kyselina hyaluronová přírodního původu.

Použití

Používejte ráno a večer. ½ ampule naneste na vyčištěnou pleť obličeje a krku. Vyhněte se linii řas. Jemně vmasírujte, dokud se přípravek úplně nevstřebá. Používejte před použitím krému nebo séra. 

Snadná a bezpečná aplikace 

  1. Jemně poklepejte na hlavu ampule, abyste se ujistili, že je veškerá tekutina v dolní části.
  2. S pomocí papírového ubrousku rozlomte ampuli oběma rukama oblasti bílé linky.
  3. Otočte hlavu plastového aplikátoru, sejměte uzávěr a odložte stranou. Vložte plastový aplikátor na otevřenou ampuli.
  4. Nasměrujte ampuli dolů a jemně protřepte. Stiskněte boční bubliny aplikátoru a poté kápněte ½ ampulky do dlaně.
  5. Po použití nasaďte na aplikátor plastový uzávěr, ten ampuli uzavře a uchová její obsah do dalšího použití.
  6. Pro optimální zachování receptury dříve, než produkt otevřete, uchovávejte jej v lednici. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Upozornění

Pouze k vnějšímu použití. Nepijte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může zanechávat skvrny na oblečení. Po použití si umyjte ruce. V případě kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte vodou. Barva tekutiny může časem ztmavnout, což ale nemá žádný vliv na kvalitu produktu.

*Při pravidelném používání. ** Klinicky potvrzeno, při pravidelném používání ½ ampule každý den, ráno a večer po dobu 30 dní.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.