Jeanne en Provence Vyživující maska na suché vlasy Oliva 300 ml

50107823

Kosmetika

Skladem na e-shopu

389

O produktu

Vyživující maska na suché vlasy zajistí vlasům potřebnou výživu, hydrataci a zářivý lesk. Zkombinujte proto šampon s vyživující maskou od společnosti Jeanne en Provence. Přípravek intenzivně vyživuje a regeneruje. Je obohacen o BIO olivový olej a výtažky z rozmarýnu, hluchavky a heřmánku. Vlasy budou krásně vonět, ale především budou zdravé, zářivě jasné a hebké na dotyk.

Výsledek:

  • intenzivně vyživuje a regeneruje vlasy
  • zajišťuje jejich hedvábnou jemnost a podporuje zdravý růst
  • příznivě působí na obnovu pokožky

Složení:

Maska na vlasy je svým šetrným složením bez silikonu určená především pro suché a velmi jemné vlasy. Obsahuje BIO přírodní olivový olej a esenciální olej z heřmánku, hluchavky a rozmarýnu. Pravidelným používáním si zajistíte krásné a zdravé vlasy, které jsou bohatě vyživené a zregenerované. Rozmarýn podporuje jejich zdravý růst, hluchavka má posilující účinky a heřmánek napomáhá k obnově pokožky.

Použití:

Pro ty nejlepší účinky používejte vyživující masku v kombinaci s vyživujícím šampónem na suché vlasy Jeanne en Provence. Po umytí vlasů naneste ještě do vlhkých pramínků a rozprostřete rovnoměrně od střední délky vlasů ke konečkům (ideálně nenanášejte až ke kořínkům). Nechejte chvíli působit, poté důkladně opláchněte čistou vodou.