Doplněk stravy

Alavis Maxima Genetics TimeLock NMN 60 kapslí

Značka: ALAVIS
Produktová řada: Maxima

Alavis Maxima Genetics TimeLock NMN obsahuje nikotinamid monomukleotid, resveratrol + vitamin C, který se podílí na dobrém energetickém metabolizmu našeho těla a působí jako antioxidant.

1 790

Cena za 1 kus: 29,83 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Alavis Maxima Genetics TimeLock NMN 60 kapslí

50143831

Úvod

Doplněk stravy Alavis Maxima Genetics TimeLock NMN obsahuje resveratrol z vinné révy, a to mnohonásobně více, než byste získali vypitím sklenky vína. Přípravek dále obsahuje NMN (nikotinamid mononukleotid) + vitamin C, který se podílí na dobrém energetickém metabolizmu našeho těla a navíc pomáhá chránit buňky před účinky oxidačního stresu. Lipozomální forma vitaminu C (NeoLipo C) snižuje jeho degradaci, zpomaluje uvolňování a přináší vysokou biologickou dostupnost.

Aktivní látky v přípravku Alavis Maxima Genetics TimeLock NMN

  • NMN (nikotinamid mononukleotid)
  • resveratrol je látka přírodního původu, která patří do skupiny polyfenolů
  • vitamin C působí jako antioxidant, přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro dobrou kondici kůže, kostí a chrupavek, podporuje správnou činnost nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti, přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu a podporuje fungování imunitního systému
  • lecitin je součástí buněčných membrán a najdete ho v játrech, nervové tkáni, plicích, srdci i ve svalové tkáni – jeho vyšší potřeba nastává při nadměrné tělesné a psychické námaze a únavě

Dávkování

Užívejte 1x denně 2 kapsle před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí se dostatečným množstvím vody.


Složení

Nikotinamid monomukleotid, hydroxypropylmethylcelulosa (vegetariánská kapsle), NeoLipo C (kyselina L-askorbová, lecitin), resveratrol.

Aktivní látky v denní dávce (2 kapsle): nikotinamid monomukleotid 99% 500 mg, NeoLipo C (vitamin C 160 mg = 200 % RHP*) 246 mg, resveratrol 98% (ze slupek révy vinné Vitis vinifera) 153 mg.

* Referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti a dospívající, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.