Získejte formu (nejen) do plavek

Připravte se na plavkovou sezonu s Dr. Max.
Získejte formu (nejen) do plavek

Plavková sezona se blíží. Je tedy na čase dostat se do formy, abyste se u bazénu, moře nebo u rybníka cítili co nejlépe. Dr. Max je i tentokrát na blízku, aby vás podpořil! Projděte si naši speciálně sestavenou nabídku produktů, které vám pomohou být do plavek fit. Máme pro vás doplňky stravy pro štíhlou linii a formování postavy, sportovní pomůcky, proteinové diety, přípravky pro boj s celulitidou a mnoho dalšího...

Formování postavy
Štíhlá linie
Chytré hodinky
Odvodnění
Keto a proteinové diety
Zpevňující gely
S našimi produkty dosáhnete svých cílů

Shodit pár kilogramů, detoxikovat organismus, začít sportovat, lépe spalovat tuky při cvičení, jíst zdravěji nebo nachodit denně deset tisíc kroků – ať už je váš cíl před plavkovou sezonou jakýkoliv, s užitečnými pomocníky od Dr. Max bude jeho dosažení mnohem snazší!

Shodit pár kilogramů, detoxikovat organismus, začít sportovat, lépe spalovat tuky při cvičení, jíst zdravěji, nachodit denně deset tisíc kroků
Doplňky stravy na hubnutí

Také jste v zimě něco přibrali? Navýšení fyzické aktivity a odlehčení jídelníčku je na jaře pro většinu z nás přirozené, takže pro hubnutí je to ideální čas. Pokud navíc vyzkoušíte některý z doplňků stravy pro štíhlou linii či podporu trávení, půjde vám hubnutí o to lépe.

Detox

Pro dokonalý pocit pohody je třeba cítit se dobře nejen navenek, ale také uvnitř. S tím pomůže důkladná detoxikační kúra. Pro očištění organismu doporučujeme vyzkoušet některou z osvědčených „zelených superpotravin“, např. chlorellu, spirulinu nebo zelený ječmen.

L-Karnitin

L-carnitin je celosvětově nejprodávanější spalovač tuků v kategorii sportovní výživy. Pomáhá přeměňovat tuk na energii, a je proto vhodný pro zefektivnění tréninku a také jako součást diet zaměřených na snížení množství tělesného tuku. Vyzkoušíte karnitin i vy?

Spalovače tuků

Chcete svému cvičení dodat extra rozměr? Rozšiřte svou tréninkovou rutinu o užívání spalovače tuků. Tyto doplňky stravy pro sportovce nejen že pomáhají zlepšit výkon a vytrvalost, ale také urychlují spalování kalorií, což je obzvláště ceněno při hubnutí a formování postavy.

Nutri a smoothie mixéry

Smoothie jsou vynikajícím zdrojem energie a živin. Začněte svůj aktivní den s lahodným ovocným či zeleninovým koktejlem, který snadno a rychle vyrobíte v některém z nutri a smoothie mixérů. Praktický smoothie mixér využijete i při přípravě domácích polévek či omáček.

Cvičební pomůcky

Někomu vyhovuje cvičení v posilovně, jiný raději cvičí doma, a někdo prostředí rád střídá. Vše potřebné pro domácí trénink pořídíte v naší nabídce cvičebních pomůcek – máme pro vás připravené cvičební podložky, balanční míče a nechybějí ani činky a závaží.

Osobní váhy

Už jste také slyšeli, že se nehubne na kila, ale na pocit? To je sice hezké, ale mít redukci váhy pěkně pod kontrolou a každý den se převážit také není od věci. V Dr. Max najdete jak moderní osobní váhu v základním provedení, tak i chytrou diagnostickou váhu.