Pharma Activ AloeVeraLife aloe 99,7% 1+1 1000 ml + Cranvita 500 ml

Doplněk stravy

Pharma Activ AloeVeraLife aloe 99,7% 1+1 1000 ml pro podporu imunity + Cranvita 500 ml, šetrně zpracovaná brusinková šťáva z plodů brusinky s výtažkem z petržele.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114727

Zvýhodněné balení: Pharma Activ AloeVeraLife aloe 99,7% 1+1 1000 ml pro podporu imunity + Cranvita 500 ml, šetrně zpracovaná brusinková šťáva z čerstvých plodů brusinky s výtažkem z petržele.

  • AloeVeraLife je šťáva získaná z čerstvých, zcela dozrálých listů Aloe. Lisování šťávy pouze ze samotné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy. Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Aloe vera podporuje přirozenou obranyschopnost těla. Napomáhá čištění a detoxikaci organizmu a působí jako antioxidant. Šťáva z Aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, vždy když to náš organizmus potřebuje.

  • Cranvita je brusinková šťáva s extraktem z kořene petržele. Je získávána lisováním čerstvých plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon). Moderní metodou pasterizace je dosaženo zachování vlastností čerstvé šťávy z brusinek. Šťáva není doslazovaná, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Vhodné pro vegetariány a vegany.


Dávkování

AloeVeraLife: Užívejte 50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. Po otevření uchovávejte v chladu po dobu maximálně 1 měsíce. Deklarovaného příznivého účinku dosáhnete při užívání 50 ml (5 lžic) šťávy denně. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany.

Cranvita: Dospělí: 30 ml (2 lžíce) denně. Děti od 3 let: 15 ml (1 lžíce) denně. Před použitím protřepejte. Po otevření udržujte lahvičku řádně uzavřenou v ledničce maximálně 35 dnů!

Složení

AloeVeraLife: Šťáva z aloe (Aloe barbadensis Miller) – 99,7 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný. Doporučená denní dávka (50 ml): obsahuje 49,85 ml čisté šťávy z Aloe.

Cranvita: Šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon), výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)*. Vyrobeno ze zahuštěné šťávy. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. V denní dávce 30 ml: šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon)29,82 ml, výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)* 0,18 ml/180 mg. V denní dávce 15 ml: šťáva z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon)14,91 ml, výtažek z kořene petržele zahradní (Petroselinum sativum)* 0,09 ml/90 mg. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Upozornění

AloeVeraLife: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Cranvita: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.